Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Майбутнє району – в надійних руках

Майбутнє району – в надійних руках

Важко зустрітися з очільником району у будній день, адже він – людина зайнята і не має часу на звичайні балачки. Але нам пощастило: Борис Олександрович таки знайшов хвилинку, аби розповісти для ізяславчан про його проекти на майбутнє, які стосуються нашого міста та району. Йдучи на інтерв'ю, я дуже хвилювалася, адже спілкуватися з такою поважною особою мені доводилось вперше, та під час нашої бесіди я зрозуміла, що хвилювання були даремними. Борис Олександрович досить товариська та приємна людина, з ним легко спілкуватися і йому справді можна вірити, адже деякі результати його праці ми вже помічаємо.

Н.Л.: Борисе Олександровичу, що вам вдалося реалізувати із запланованого за два місяці вашого перебування на посаді голови районної державної адміністрації?

Б.Я.: Майже нічого, адже все знаходиться в стадії «розкачки», тобто усі найголовніші завдання, які я поставив перед собою лише починають вирішуватися.

Н.Л.: Яка доля чекає будівлю поліклініки районної лікарні, яка завалилася більше року тому?

Б.Я.: Ми вже маємо кошти на реставрацію ЦРЛ, але проблема в тому, що мені не вдається змусити підрядників розпочати будівництво. Саме це гальмує весь процес її відновлення.

Н.Л.: Яку користь принесе адміністративна реформа для Ізяславського району?

Б.Я.: Усіма коштами розпоряджатиметься громада.

Ми здійснили перспективний план, за яким у районі діятимуть дві громади: одна з центром у місті Ізяславі, а інша – у селі Плужному. Але я вважаю, що економічно для другої громади, не маючи жодного інвестора, буде досить важко впоратись. Звісно, такі ж самі повноваження хочуть мати ще декілька сіл нашого району, але, на мою думку, чим більшою є громада, тим легше їй вижити. Адже на утримання кожної громади необхідні великі кошти, яких вони, на жаль, не мають.

Н.Л.: Що ви плануєте робити з промисловістю нашого міста?

Б.Я.: Ми надіслали листи до посольств найпотужніших економічних держав світу із інвестиційними пропозиціями. І зараз чекаємо їхніх відповідей.

Н.Л.: Усі знають Вас як новатора, реформатора, людину сумлінну та рішучу. Це допомагає Вам сьогодні?

Б.Я.: Звісно допомагає, хоча, скажімо, є люди, які, займаючи подібні посади, звикли нічого не робити і отримувати гарну зарплатню. Мій дохід є не дуже великим, враховуючи те, скільки коштів в місяць я витрачаю на пальне, але це неважливо, тому що ця посада мені необхідна для того, щоб зробити все можливе задля покращення життя нашого району. Я маю зараз перед собою три найголовніших завдання: по-перше – відреставрувати ЦРЛ, по-друге – розпочати роботи над будівництвом об'їздної (вул… Станіславського), для цього необхідно 3000000 гривень. Зараз ми маємо лише 1 200 000, але це питання ми вже практично вирішили: загальними силами нам вдається зібрати необхідну суму. Третє завдання, яке я поставив перед собою – це ремонт доріг, які ведуть до кожного населеного пункту нашого району. Виконавши всі ці завдання, я зможу повернутись до проектів, які стосуються міста (площа, біля приміщення РДА та ін..).

Нещодавно з міста Ізяслава було відправлено десять добровольців до зони АТО для будівництва фортифікаційних споруд на території Донецька. Серед них Павлюк В.А., який постійно доводить своїми вчинками те, що він дійсно є гідним патріотом України, на відміну від інших, які полюбляють ходити у вишиванках і розмахувати прапорами.

Наш район рухається у правильному напрямку до щасливого майбутнього. Перебуваючи на цій посаді, я робитиму все можливе, аби цього досягти.

Наталія Ладанюк

88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.