Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Мандри країною читалія на планеті Літо

Мандри країною читалія на планеті Літо

Мандри країною читалія на планеті Літо

Канікули! Літо — найулюбленіша пора дітлахів. Чимало хто мріє про відпочинок біля моря, а дехто вирушає в захоплюючі подорожі до давно омріяних міст чи місць. Та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книжки? Звичайно ж ні! У книг канікул не буває.

11 липня працівниками Ізяславської районної бібліотеки для дітей було проведено казкову мультляндію «В казковій крані добра і зла».

Бібліотекарі допомагають формувати та розширювати читацькі інтереси та захоплення дітей. Так, для юних відвідувачів було оформлено книжкову виставку під назвою «Країна читалія на планеті Літо», де розміщено книги на різний смак. Тут можна знайти книги про дружбу, здійснити подорож на іншу планету, чи підібрати літературу за шкільною програмою.

У ході заходу маленькі користувачі стали учасниками вікторини «Вгадай казку», із задоволенням та ентузіазмом відповідали на питання казкової вікторини.

Зі сміхом дітлахи переглянули повчальний мультфільм «Червона жаба» за казкою Марини та Сергія Дяченків. Короткометражна анімаційна стрічка розповідає про життя жабки, народженої бути не такою як всі інші. Діти зрозуміли, що у будь-якій ситуації є завжди вихід. Потрібно лише рішуче діяти.

Весело та цікаво провели свій літній день юні читачі у дитячій книгозбірні.

За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

142
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.