Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ловити рибу – заборонено!

Ловити рибу – заборонено!

Традиційно навесні по всій Україні проводиться масштабна операція «Нерест» для активізації і підвищення ефективності оперативної роботи по боротьбі із незаконним виловом та торгівлею водними біоресурсами.

У весняно-літній період, коли настає період розмноження риб, натериторії всієї України заборонено рибальство та добування водних живих ресурсів. Утримання на цей період від масового вилову риби залежить збереження її запасів у річках і озерах, а іноді існування.

Відповідно до наказу управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області від 18.03.2016 р. № 11 на всіх водоймах нашого регіону встановлюється заборона на промисловий та любительський лов риби та інших водних біоресурсів на час ходу риби на нерест та період відкладання ікри, а саме:

1. Любительський та спортивний вилов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об'єктах у такі строки:

в усіх водосховищах — з 01 квітня по 09 червня (включно) 2016 року;

в усіх річках та їх кореневих водоймах — з 01 квітня по 20 травня (включно) 2016 року, а в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) — з 01 квітня по 29 червня (включно) 2016 року;

у річці Дністер з усіма притоками — з 01 квітня по 09 червня 2016 року;

2. Промисловий вилов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об'єктах у такі строки:

у Дністровському водосховищі – з 01 квітня по 29 червня (включно) 2016 року;

у водоймі-охолоджувачі Хмельницької АЕС – з 01 квітня по 09 червня (включно) 2016 року.

3. У період виношування річковим раком ікринок, личинок – з 01 квітня по 20 червня (включно) 2016 року.

Крім того в період нересту риби забороняється організовувати змагання з рибальства та підводного полювання.

Операція «Нерест» на Хмельниччині триватиме до кінця червня поточного року.

Як виняток, під час нересту для справжніх любителів природи та спортивної риболовлі відведено спеціальні місця на рибогосподарських водоймах Хмельниччини, де дозволено рибалити з берега однією вудкою з одним гачком та спінінгом з одною блешнею, із обов'язковим дотриманням «Правил любительського і спортивного рибальства».

За порушення правил та термінів рибальства передбачається адміністративна та кримінальна відповідальність, особливо за вилов рідкісних та червонокнижних видів риби, а також забороненими засобами лову.

З метою забезпечення належної охорони іхтіофауни в рамках операції «Нерест-2016» в цей період буде проводитися рейдова робота відповідними службами.

Закликаємо дотримуватись правил проведення рибальства в нерестовий період, адже це може суттєво зашкодити довкіллю.

481
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.