Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ЛЕКЦІЯ ПРО ЛІС ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

ЛЕКЦІЯ ПРО ЛІС ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Зараз основне завдання працівників лісової галузі – відновлення лісу та лісорозведення. Але, крім основної діяльності працівники ДП «Ізяславське лісове господарство» проводять науково-роз´яснювальну роботу серед населення, у тому числі й учнів.

Днями головний лісничий ДП «Ізяславське лісове господарство» Віталій Зайчук у шкільному лісництві «Паросток», що діє на базі Михлянської ЗОШ І-ІІІ ст., прочитав лекцію на тему «Ліс у житті людини». Він розповів учням про основні функції лісу та його значення у житті людини. Виступаючий також ознайомив дітей із правилами поведінки та пожежної безпеки в лісі. Враховуючи минулорічну надзвичайно складну пожежну небезпеку не тільки в районі, а й загалом в країні та прогнозоване цьогорічне аномально сухе літо, це питання є досить актуальним на даний час.

Для поглиблення біологічних знань учнів та розширення їхнього світогляду в лісівничій сфері Віталій Петрович від імені підприємства подарував шкільному лісництву науково-практичні матеріали – підручник «Дендрологія», гербарій деревних рослин, книги, що сприяють формуванню в підростаючого покоління екологічної культури.

Учні шкільного лісництва радо зустрічали гостей лісгоспу, уважно слухали розповідь та запросили завітати ще.

За матеріалами ДП «Ізяславське лісове господарство»

422
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.