ЛЕКЦІЯ ПРО ЛІС ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

image

Зараз основне завдання працівників лісової галузі – відновлення лісу та лісорозведення. Але, крім основної діяльності працівники ДП «Ізяславське лісове господарство» проводять науково-роз´яснювальну роботу серед населення, у тому числі й учнів.

Днями головний лісничий ДП «Ізяславське лісове господарство» Віталій Зайчук у шкільному лісництві «Паросток», що діє на базі Михлянської ЗОШ І-ІІІ ст., прочитав лекцію на тему «Ліс у житті людини». Він розповів учням про основні функції лісу та його значення у житті людини. Виступаючий також ознайомив дітей із правилами поведінки та пожежної безпеки в лісі. Враховуючи минулорічну надзвичайно складну пожежну небезпеку не тільки в районі, а й загалом в країні та прогнозоване цьогорічне аномально сухе літо, це питання є досить актуальним на даний час.

Для поглиблення біологічних знань учнів та розширення їхнього світогляду в лісівничій сфері Віталій Петрович від імені підприємства подарував шкільному лісництву науково-практичні матеріали – підручник «Дендрологія», гербарій деревних рослин, книги, що сприяють формуванню в підростаючого покоління екологічної культури.

Учні шкільного лісництва радо зустрічали гостей лісгоспу, уважно слухали розповідь та запросили завітати ще.

За матеріалами ДП «Ізяславське лісове господарство»

0
23.03.2016

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Ковані вироби
Гарантійне та післягарантійне обслуговування побутової техніки
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.