Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Конкурс інтелектуалів англійською мовою

Конкурс інтелектуалів англійською мовою

Рік англійської мови в Україні

Конкурс інтелектуалів англійською мовою

«Хто хоче стати мільйонером?», англійською «WHO WANTS TO BE A MILLIONAIRE?» — відомий міжнародний телевізійний ігровий проект британського походження. Уперше вийшов в ефір на британському телеканалі ITV 4 вересня 1998 року. Ця гра одразу стала сенсацією британського телебачення, потім приголомшила Америку, а нині ліцензію на показ шоу продано вже понад 52 країнам світу.

22 лютого старшокласники Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія» мали можливість продемонструвати не тільки свої глибокі знання англійської мови, але й свою ерудицію в ігровому проекті «Хто хоче стати мільйонером?», який для них підготувала та провела вчитель англійської мови Наталія Бабійчук.

Місце та час проведення заходу було вибрано не випадково. Саме зараз у приміщенні читального залу Ізяславської центральної районної бібліотеки розгорнуто інформаційну виставку Всеукраїнського проекту «Книжковий Біг-Бен». І гра, і виставка проводяться в рамках заходів, присвячених Року англійської мови в Україні.

Як вже зазначалось, вся гра проводилась на англійській мові: пояснення ведучого, запитання, коментарі – все лунало на іноземній мові. Питання,, запропоновані гравцям, охоплювали різноманітні галузі знань. За задумом організаторів заходуучасники, подолавши всі інтелектуальні перешкоди, мали шанс виграти привабливий приз. Сенс гри полягає у тому, що гравцям довелося задіяти весь свій розумовий потенціал.

По завершенню ігрової програми гості бібліотеки оглянули книжково-інформаційну виставку «Книжковий БІГ-БЕН», у чому їм допоміг автор ідеї її проведення директор центральної районної бібліотеки Богдан Дмитрук.

В.Кучерук

179
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.