Конкурс інтелектуалів англійською мовою

image

Рік англійської мови в Україні

Конкурс інтелектуалів англійською мовою

«Хто хоче стати мільйонером?», англійською «WHO WANTS TO BE A MILLIONAIRE?» — відомий міжнародний телевізійний ігровий проект британського походження. Уперше вийшов в ефір на британському телеканалі ITV 4 вересня 1998 року. Ця гра одразу стала сенсацією британського телебачення, потім приголомшила Америку, а нині ліцензію на показ шоу продано вже понад 52 країнам світу.

22 лютого старшокласники Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія» мали можливість продемонструвати не тільки свої глибокі знання англійської мови, але й свою ерудицію в ігровому проекті «Хто хоче стати мільйонером?», який для них підготувала та провела вчитель англійської мови Наталія Бабійчук.

Місце та час проведення заходу було вибрано не випадково. Саме зараз у приміщенні читального залу Ізяславської центральної районної бібліотеки розгорнуто інформаційну виставку Всеукраїнського проекту «Книжковий Біг-Бен». І гра, і виставка проводяться в рамках заходів, присвячених Року англійської мови в Україні.

Як вже зазначалось, вся гра проводилась на англійській мові: пояснення ведучого, запитання, коментарі – все лунало на іноземній мові. Питання,, запропоновані гравцям, охоплювали різноманітні галузі знань. За задумом організаторів заходуучасники, подолавши всі інтелектуальні перешкоди, мали шанс виграти привабливий приз. Сенс гри полягає у тому, що гравцям довелося задіяти весь свій розумовий потенціал.

По завершенню ігрової програми гості бібліотеки оглянули книжково-інформаційну виставку «Книжковий БІГ-БЕН», у чому їм допоміг автор ідеї її проведення директор центральної районної бібліотеки Богдан Дмитрук.

В.Кучерук

0
23.02.2016

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Ковані вироби
Гарантійне та післягарантійне обслуговування побутової техніки
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.