Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Кінець опалювального періоду

Кінець опалювального періоду

ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА

ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

31 березня2016року№ 35

С

2015-2016 рр. в м. Ізяслав

У відповідності до статей 7, 16 Закону України «Про житлово – комунальні послуги», пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», керуючись статтями 30, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Ізяславської міської ради

в и р і ш и в :

1. Керівникам теплопостачальних підприємств, незалежно від форм власності та відомчого підпорядкування, а також тих, які мають на балансовому обліку котельні, що опалюють об'єкти соціально-побутової сфери, вважати строком закінчення опалювального сезону 2015-2016 рр. на території міста Ізяслава день, до якого протягом трьох діб середньодобова температура становитиме не нижче + 80 С (згідно з БНіП 2.01.82 «Будівельна кліматологія та геофізика» та керівними технічними матеріалами – 204 України 244-94, затвердженими Державним комітетом України по житлово-комунальному господарству 14.12.1993), але, разом з тим, забезпечити дотримання нормативної температури повітря у приміщеннях навчальних та лікувальних закладів, виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

2. Дане рішення довести до відома установ, підприємств та організацій, які надають комунальні послуги з теплопостачання.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Андрійчука В.І.

Міськийголова В.І.Корнійчук

280
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.