Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Хто сміється, тому щасливо живеться

Хто сміється, тому щасливо живеться

А ви сьогодні посміхались? Сміх – це здоров'я, відомо давно. З давніх-давен наші прародичі помітили, що посмішка творить дива і тому той хто частіше усміхається, завжди відчуває себе комфортніше. Усміхнена людина дружелюбна і доброзичлива. Люди з гарним настроєм, як показали широкі дослідження, живуть довше і почувають себе здоровішими. А тому – посміхайтеся! Для цього 1 квітня, в День сміху, районна бібліотека для дорослих провела веселу гуморину: «Хто сміється, тому щасливо живеться». Грайливим реготом зустріли ведучих діти 9 – В класу НВК № 5 I – II ст., які весь час зачитували веселі історії, проводили смішні вікторини та конкурси. У цьому святі брали участь гості, вчителі та запрошені.

Радісними аплодисментами зустріли нашого гумориста Паляницю Сашка, який, як завжди, порадував гостей свята гуморесками відомих українських письменників. Бібліотекарі оформили веселу святкову виставку книг: «Смішного слова чародії», на якій представлені книги гумористів: Василя Кравчука, Павла Глазового, Остапа Вишні, Бориса Олійника. Запрошені із задоволенням ознайомилися з цікавою літературою. Отже, запрошуємо в бібліотеку з доброю посмішкою до добрих людей!

Ізяславська центральна районна бібліотека

357
RSS
Гость
10:04
я щасливий, і життя моє повне щасливих моментів, БО Я СМІЮСЯ КОЖЕН ДЕНЬ З НАШИХ «КОХАНИХ» КЕРМАНИЧІВ, які творять добро заради власних інтересів і думають що навкруги одні лохи.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.