Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ходить гарбуз по городу – рахуй в євро нагороду

Ходить гарбуз по городу – рахуй в євро нагороду

Весняні турботи вже не за горами. А тим часом, українці метикують, чим краще засадити свої земельні ділянки, щоб і прибутково було, і для землі корисно. Фахівці Першого національного аграрного кооперативу знають, як допомогти у ційважливій справі. На теренах подільського краю стартувала нова програма, що пропонує працьовитим селянам мати гарний прибуток, вирощуючи гарбузи за органічною технологією на власній земельній ділянці. Здивовані? Та насправді ця культура проста у вирощуванні, шкідники та хвороби«травмують» її рідко.До того ж, гарбуз – високорентабельна культура, якої потребують як українські, так і закордонніпереробники. Головне, щоб він був вирощений без використання хімічних препаратів.Тож компанії-виробники тепер пропонують не тільки всілякі горішки і соняшникове насіння, а й у значній кількості гарбузове. Його використовують у фармацевтиці, кондитерській, хлібопекарській промисловості, але основну масу переробляють на олію – надзвичайно корисний і дорогий продукт. В Україні, щоправда, гарбузова олія ще мало поширена, а от за кордоном дуже популярна. Є в нас і переробні заводи, але левова частка гарбузового насіння таки експортується до Європи.

Тож як наповнити свою сімейну скарбничку, вирощуючи цю культуру? Все досить просто.

Спочатку Вам слід визначитись із розміром ділянки, яку плануєте засіяти гарбузами. Далі стаєте учасником Першого національного аграрного кооперативуі гайда до роботи.

Маєте невеличку присадибну ділянку до 1 га? Чудово. Ви можете засіяти її якісним гарбузовим насінням, яким забезпечить Вас кооператив.Вам потрібно лише власноруч посіяти та доглядати за культурами. Кооператив дасть Вам насіння голонасінного або звичайного гарбуза (на Ваш розсуд). Ще одна перевага участі у програмі – безкоштовний агрономічний супровід для врахування усіх тонкощів вирощування культури. А коли прийде час збору урожаю, кооператив викупить його у Вас за ринковою ціною. Фахівці підрахували, що вирощування гарбуза звичайного на ділянці розміром 1 га принесе Вашій родині близько 800€, а голонасінного – 900€.

Якщо Ваша ділянка, відведена під посіви,– більша 1 га, то також сміливо приєднуйтесь до лав Першого національного аграрного кооперативу та беріть участь у програмі вирощування гарбузів. Кооператив надасть Вам весь спектр послуг із обробітку землі, посіву та збирання врожаю.Тут Ви матимете нагоду пройти навчання із ведення органічного землеробства та використання безпечних засобів захисту рослин разом із кращими агрономами-дослідниками. Планова врожайність, за підрахунками експертів, з 1 га – 1,5 т вологого насіння. Посіяти та доглядати за культурами допоможе кооператив, забезпечивши технікою та консультаціями агрономів. Взявши участь у проекті, Ви зможете отримати дохід із 1 га більше 900€!

Перший національний аграрний кооператив додає селянам віри в те, що вони можуть отримувати гідний прибуток з власного господарства! Якщо й Ви мрієте про заможне майбутнє, працюючи у рідному обійсті, долучайтеся до спільноти успішних господарів, адже спільна справа робить людей заможними!

www.pnak.com.ua

096 925 77 75

095 158 77 75

342
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.