Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Хмельницькі програмісти розробили навігатор, який показує якість доріг

Хмельницькі програмісти розробили навігатор, який показує якість доріг

Дороги – болюча тема для кожного українця. Водії постійно нарікають на погану роботу Укравтодору. Нові маршрути – нові несподіванки. Аби уникнути неприємних сюрпризів хмельницька ІТ-компанія stfalcon.сom розробила навігатор, який прокладає маршрути з урахуванням якості дорожнього покриття.

Сервіс Uaroads вже завоював чимало прихильників, хоч був розроблений тільки цього року. Зараз у ньому зареєструвалося більше 39 тисяч користувачів, завдяки яким було оцінено та позначено майже 70 тисяч кілометрів доріг.

Тепер, окрім уже сформованої карти якості дорожнього покриття України, сервіс радуватиме користувачів власним навігатором, який буде вести водіїв кращими автошляхами.

Є також мобільний додаток, яким може автоматично збирати статистику про якість автошляхів, є опція ручної оцінки маршруту, повідомляє 5 канал.

Наразі розробники сервісу закликають усіх небайдужих автомобілістів долучитися до соціальної ініціативи моніторингу стану доріг в Україні та взяти участь у тестуванні навігатора. Мобільні додатки можна безкоштовно завантажити з GooglePlay і AppStore.


Джерело: vsim.ua

165
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.