ХІ АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» - «ВРЯТУЙ ЖИТТЯ ДИТИНІ»

image

Із 2006 року Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» в усіх регіонах України реалізовується щорічна благодійна акція зі збору коштів для закупівлі медичного обладнання, призначеного для лікування та діагностики дітей з різними вадами.

Мета діяльності Фонду – порятунок життя і здоров'я дітей; повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, всестороннього контролю і публічного звітування.

Цього року Фонд «Серце до серця» організовує ХІ Всеукраїнську благодійну акцію для збору коштів на медичне обладнання у дитячі реанімаційні відділення. Акція триватиме з 4 по 24 квітня 2016 року.Метою цьогорічної акції є збір коштів на придбання реанімаційного медичного обладнання для дитячих лікарень України.

Збір коштів за благодійною акцією проводиться у всіх областях та районах України. Зібрані волонтерами коштибудутьвитрачені для придбання устаткування для обласних дитячих лікарень.

Проведення благодійної акції «Серце до серця» є стабільною платформою для єднання небайдужих українців, які прагнуть змінити країну на краще власними силами.

Інформацію про проведення акції розміщено на офіційному веб-сайті Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» www.sercedoserca.com.ua.

Пропонуємо всімнебайдужим до чужої бідидолучитися до акції!

0
13.04.2016

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Ковані вироби
Гарантійне та післягарантійне обслуговування побутової техніки
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.