Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ХІ АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» - «ВРЯТУЙ ЖИТТЯ ДИТИНІ»

ХІ АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» - «ВРЯТУЙ ЖИТТЯ ДИТИНІ»

Із 2006 року Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» в усіх регіонах України реалізовується щорічна благодійна акція зі збору коштів для закупівлі медичного обладнання, призначеного для лікування та діагностики дітей з різними вадами.

Мета діяльності Фонду – порятунок життя і здоров'я дітей; повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, всестороннього контролю і публічного звітування.

Цього року Фонд «Серце до серця» організовує ХІ Всеукраїнську благодійну акцію для збору коштів на медичне обладнання у дитячі реанімаційні відділення. Акція триватиме з 4 по 24 квітня 2016 року.Метою цьогорічної акції є збір коштів на придбання реанімаційного медичного обладнання для дитячих лікарень України.

Збір коштів за благодійною акцією проводиться у всіх областях та районах України. Зібрані волонтерами коштибудутьвитрачені для придбання устаткування для обласних дитячих лікарень.

Проведення благодійної акції «Серце до серця» є стабільною платформою для єднання небайдужих українців, які прагнуть змінити країну на краще власними силами.

Інформацію про проведення акції розміщено на офіційному веб-сайті Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» www.sercedoserca.com.ua.

Пропонуємо всімнебайдужим до чужої бідидолучитися до акції!

239
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.