Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславський район: рятувальники отримали нові костюми хімічного захисту від чеського волонтера

Ізяславський район: рятувальники отримали нові костюми хімічного захисту від чеського волонтера

У рамках добросусідських відносин між чеськими та українськими рятувальниками волонтер із Чеської Республіки міста Борно Сергій Дорошук подарував землякам із Ізяслава — працівникам 13-ї державної пожежно-рятувальної частини десять комплектів костюмів хімічного захисту, що використовується у буденній роботі.

Майже 20 років Ізяславчанин Сергій проживає та працює в сусідній країні, неодноразово бував у пожежних частинах Чехії та бачив умови праці, спорядження та техніку, на якій працюють закордонні рятувальники. Рік тому, під час візиту на батьківщину чоловік вирішив відвідати місцеву пожежну частину, де вже передавав сім комплектів бойового одягу та спеціальне спорядження, що використовується у роботі рятувальників, а також ознайомився з побутовими умовами, пожежною технікою та спорядженням українських вогнеборців, чим був неабияк здивований. Тому, вирішив вчерговий раз допомогти Ізяславським рятувальникам подарувавши їм костюми хімічного захисту, адже частина знаходиться в 30-ти кілометровій зоні Хмельницької атомної електростанції і повинна бути завжди на варті. Ці костюми відносяться до спеціального одягу, який призначений для захисту шкіри особового складу і захисту одягу та взуття від ураження радіоактивним пилом і отруйних сильнодіючих речовин.

Рятувальники, вже зможуть випробувати нові костюми найближчим часом під час занять та навчань. Зокрема, начальник Ізяславського районного сектору Віктор Матвійчук розповів, що така співпраця є дуже позитивною для рятувальників, адже вони щодня виїжджають на ліквідацію різноманітних надзвичайних ситуацій, де зазнають впливу багатьох небезпечних та шкідливих факторів. Звісно, що отримуючи таке навантаження, засоби захисту швидко зношується, тож додаткові комплекти якісних засобів захисту є дуже доречним.

Ізяславський РС

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

94
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.