Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславський район: проведенно пожежнно – тактичні навчання

Ізяславський район: проведенно пожежнно – тактичні навчання

Ізяславський район: проведенно пожежнно – тактичні навчання спільно з ДП «Ізяславське лісове господарство» та комунальними підприємствами району.

11 травня на території ДП «Ізяславське лісове господарство» працівниками Ізяславського РС та 13 ДПРЧ державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області спільно з протипожежними формуваннями лісових господарств провели пожежно-тактичне навчання з ліквідації умовної пожежі, що виникла внаслідок необережного поводження з вогнем відпочиваючих.

За тактичним задумом на території 101-го кварталу Плужнянського лісництва ДП «Ізяславського лісового господарства» внаслідок необережного поводженням з вогнем відпочиваючим виникла пожежа на площі 100м2.Особовий склад чергових караулів 13-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ізяслав, пожежна команда Ізяславського лісгоспу, місцева пожежна команда с. Плужне та іншої допоміжної техніки комунальних підприємств району ліквідовували умовну пожежу.

Навчальною метою даних навчань є перевірка оперативного реагування рятувальників, оперативних служб районів, адміністрацій та протипожежних формувань лісгоспів щодо ліквідації надзвичайних ситуацій. В ході навчань відпрацьовувалися спільні плани взаємодії та взаємоінформування оперативних служб, тактика дій під час ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаною з лісовою пожежею, визначення оптимальних варіантів зосередження і введення сил та засобів у залежності від обстановки, що може виникнути на пожежі у лісовому масиві, організація підвезення води за допомогою пристосованої та допоміжної техніки, а також визначення шляхів евакуації населення у разі загрози їх життю та здоров'ю.

Також відбулась спільна нарада між працівниками ДСНС, ДП «Ізяславське лісове господарство» та директорами комунальних підприємств з усього Ізяславського району. Темою обговорення було вибрано злагодженість спільних дії у випадку виникнення надзвичайних ситуацій у весняно – літній пожежо — небезпечний період та забезпечення комунальних підприємств засобами протипожежного захисту у тому числі мотопомпами і використання їх як для забору води та подачі вогнегасячих засобів.


92
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.