Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславські поліцейські зловили браконьєра, який незаконно виловлював раків в річці Горинь

Ізяславські поліцейські зловили браконьєра, який незаконно виловлював раків в річці Горинь

18 лютого 2016 року до Ізяславського відділення поліції Славутського відділу ГУНП України в Хмельницькій області надійшло повідомлення від жителів м. Ізяслав, що в р. Горинь, неподалік житлового масиву в районі «Харчомаш», м. Ізяслав невідома особа, використовуючи засоби для пірнання, здійснює вилов раків.

Працівники Ізяславського відділення поліції, виїхавши на місце події, з'ясували, що браконьєром виявися 31 річний житель м. Нетішин, який на власному автомобілі прибув до м. Ізяслав та, використовуючи засоби для пірнання, незаконно виловив з річки Горинь значну кількість раків.

Зі слів зловмисника він в подальшому, планував їх збути задля отримання прибутку.

За даним фактом працівниками слідчого відділення Ізяславського відділення поліції внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 249 кримінального кодексу України, слідство триває.

Звертаючись до громадян слід зазначити, що незаконне заняття рибним звіриним або іншим водним добувним промислом (браконьєрство) несе за собою як адміністративну, так і кримінальну відповідальність, передбачену законодавством України

Інспектор поліції Ізяславського відділення

Славутського відділу ГУ НП України в Хмельницькій області,

лейтенант поліції Галина Дидюк

1042
RSS
Гость
20:21
прибрали конкурента руками поліціі-от і все
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.