Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславські новобранці йдуть на службу Вітчизні

Ізяславські новобранці йдуть на службу Вітчизні

Ізяславські новобранці йдуть на службу Вітчизні

Строкова військова служба є почесним обов'язком кожного громадянина, кожного чоловіка. Урочиста мить це і для батьків, які відчувають гордість і радість за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

Сьогодні, 10 травня, на базі Ізяславського районного військового комісаріату відбулися урочисті проводи до лав Збройних сил України першої групи новобранців весняного строкового призову, які придатні за станом здоров'я до військової служби в мирний час і яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років.

За традицією привітати юнаків прийшли представники районної та міської влади, командування, а також рідні та близькі.

Перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель та Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук побажали призовникам бути на сторожі не лише державного кордону та матеріальних цінностей країни, а й пильнувати, аби не було зазіхань на духовні скарби нашого народу.

З напутнім словом до майбутніх воїнів української армії звернувся військовий комісар Ізяславського районного військового комісаріату Микола Моспан, подякувавши батькам за гідне виховання синів, побажав майбутнім військовослужбовцям гідно виконувати свій конституційний обов'язок. Також закликав батьків набратися терпіння і чекати швидкого повернення змужнілих синів.

Аби майбутні захисники Вітчизни з честю виконували свій громадянський обов'язок, священнослужитель освятив на ратну службу, окропив свяченою водою та подарував кожному призовнику церковні іконки в дорогу.

Перед відправленням хлопці отримали відповідні інструктажі й настанови та попрощалися із рідними, котрі їх проводжали, ледь стримуючи сльози.

Після цього новобранці відправились до Хмельницького обласного збірного пункту, звідки після формування команд юнаки вирушать до місць розташування своїх військових частин.

За матеріалами Ізяславського районного

військового комісаріату

114
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.