Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ГРАБІЖНИКИ ПОРАНИЛИ ЖИТЕЛЯ ІЗЯСЛАВА

ГРАБІЖНИКИ ПОРАНИЛИ ЖИТЕЛЯ ІЗЯСЛАВА

20 січня 2016 року близько 23.35 год. Юзик Валерій Васильович під'їхав власним автомобілем до свого господарства, що в м. Ізяслав по вул… Сагайдачного, 34 в цей час до його автомобіля підбігло близько п'яти невідомих чоловіків, обличчя яких було закрито балаклавами білого кольору та почали розбивати скло всіх чотирьох дверцят автомобіля. В свою чергу потерпілий, з метою захисту, застосував власну зареєстровану травматичну зброю, та не виходячи з автомобіля здійснив декілька пострілів в сторону двох нападників. В наслідок чого нападники відкрили вогонь у відповідь та з предмета схожого на пістолет здійснили три постріли та спричинили останньому тілесні ушкодження у вигляді трьох вогнепальних поранень та відкрито викрали рюкзак в якому знаходилися гроші в сумі 30000 гривень, які належали потерпілому.

Шановні мешканці району, Ізяславське відділення поліції звертається до вас із проханням допомогти встановити очевидців та учасників даної події.

Всім хто володіє будь-якою інформацією по даному факту прохання повідомити працівників поліції, як безпосередньо в чергову частину Ізяславського відділення поліції, що знаходиться в м. Ізяслав по вул… Грушевського,24 так і потелефону :

4-12-16 або 102

Заздалегідь вдячні за співпрацю!

2587
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.