Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Герої нашого часу (Звичайні люди, які рятують світ)

Герої нашого часу (Звичайні люди, які рятують світ)

17 вересня – День рятувальника. У важливості цієї професії ми переконуємося неодноразово. Не даремно прийнято вважати саме рятувальників людьми мужніми та відважними. Адже їхня праця досить не проста.

Нещодавно, на території Плужнянського лісництва сталась жахлива пожежа. В результаті цього постраждала територія, площею більше, ніж 100 га. І це не лише ліс. Також полум'я дісталось села, яке було розташоване неподалік. А причиною цього є необережна поведінка людей з вогнем.


Маштаб катастрофи міг бути набагато більшим, якби не допомога наших рятівників. Ці чоловіки, ризикуючи своїм життям, на протязі 13 годин мужньо боролися з вогнем. І, врешті-решт, вони його зупинили.


Важко уявити, якою хороброю має бути людина, аби віддати своє життя цій нелегкій справі. Адже пожежа – одна з найнебезпечніших техногенних катастроф. Рятуючи світ від вогню, пожежник наражає себе на серйозну небезпеку. І ми маємо бути вдячні цим людям тому, що вони ризикують своїм життям, заради нашого порятунку.
Існує багато інших спеціальних формувань, які створені для боротьби з різноманітними катастрофами. Адже стихійних лих та інших випадків, що загрожують життю суспільства – дуже багато.


Кожен з нас сподівається саме на допомогу рятувальних служб. Це вказує на те, що вони несуть серйозну відповідальність за життя громадян.
Отож, користуючись нагодою, ми хочемо привітати усіх працівників рятувальних служб. Висловити їм свою подяку за те, що вони ризикують своїм життям, заради безпеки інших. Бажаємо вам, шановні рятівники, міцного здоров'я, щастя та успіху у житті, добробуту та злагоди у сім'ї, любові та поваги від близьких. А також сили та терпіння, адже це є дуже необхідним у вашій професії.
Зі святом, дорогі наші рятувальники! Нехай ангели-охоронці завжди будуть поруч з вами!

Наталія Ладанюк

81
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.