Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Епідемічна ситуація в області по захворюванності на ГРВІ

Епідемічна ситуація в області по захворюванності на ГРВІ

Захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип в області знаходиться у межах сезонних коливань і щотижневі показники захворюваності не перевищують порогові рівні.

Всього зареєстровано 5799 випадків захворювань на ГРВІ, з них4117 дитини.

За кошти місцевих бюджетів та інших джерел фінансування було закуплено протигрипозної вакцини на суму 79568,5 грн. від 1445895 грн. запланованих для проведення передсезонної імунопрофілактики грипу.

Проводяться щеплення проти грипу осіб з групи епідемічного ризику інфікування. В епідсезон 2014-2015 років в області вакциновано 629осіб, переважно медичні працівники з 11430 запланованих (5,5%).

ЛПЗ області вживаються заходи для попередження розповсюдження ГРВІ серед населення області та готовності стаціонарів до прийому таких хворих.

До цих заходів відносяться посилення контролю за дотриманнямсанітарно-епідемічного режиму, готовність до переведення ЛПЗ на спеціальний-протиепідемічний режим роботи за потребою, підготовка стаціонарів до надання медичної допомоги хворим на грип та ГРВІ з розгортанням додаткових ліжок і дотриманням необхідного температурного режиму.

За інформацією Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації.

140
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.