Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Дорогі браття і сестри! Христос воскрес!

Дорогі браття і сестри! Христос воскрес!

Дорогі браття і сестри!

Христос воскрес!

У цих словах пасхального привітання – і переможна радість, і одкровення таємниці, і заклик до радості, і виявлення любові, і побажання миру. Ці слова вперше вимовили, безсумнівно, ученики Христові, коли після безутішної скорботи вони раптом сповнились великої радості.

Великодня радість, радість Воскресіння має бути в душі християнина завжди, але зберегти її може тільки чисте й непорочне серце. Духовна радість досягається ціною великого подвигу. Та путь, якою вела нас свята Церква до світлоносного свята Пасхи, є образ такого подвигу і сходження. В час Великого посту Церква закликала нас до покаяння в гріхах, до оновлення розуму й серця, повернення до свого Небесного Отця. У дні Страсного тижня вона відкрила нам у хресних стражданнях безмірну любов Божу до грішної людини і тим самим нагадала нам, що людський рід може спастися тільки жертовною любов'ю. Радість Воскресіння Христового є завершення і наслідок цього подвигу. Цю радість ми відчуваємо навіть у відновленій красі Божого світу, в навколишній природі, яка прокидається від зимового сну.

Христове Воскресіння перемагає усе зло, і зникають хвороби, страждання й людська несправедливість, бо Христос наповнює Собою все. Він приносить віруючим впевненість в остаточній перемозі добра над злом. Тож несімо радість Христового Воскресіння всім -і близьким, і далеким! Вітаймо взаємно одне одного великодніми словами: Христос воскрес!

Дорогі браття і сестри! Сердечно поздоровляю вас з великим святом Пасхи і молитовно бажаю вам духовної радості і великих милостей від воскреслого Христа. Будемо гідні носити ім'я християнина в нашому особистому й родинному житті. Нехай радість, мир і любов супроводять усіх нас в усі дня нашого буття! Нехай благословить воскреслий Христос миром нашу країну і всі народи землі! Благодать Господа нашого Ісуса Христа нехай буде з усіма вами! Амінь.

Воістину Христос воскрес!

Благочиний УПЦ Київського Патріархату

Митр. протоієрей Володимир Ковальчук

74
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.