Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Дорогі браття і сестри! Христос воскрес!

Дорогі браття і сестри! Христос воскрес!

Дорогі браття і сестри!

Христос воскрес!

У цих словах пасхального привітання – і переможна радість, і одкровення таємниці, і заклик до радості, і виявлення любові, і побажання миру. Ці слова вперше вимовили, безсумнівно, ученики Христові, коли після безутішної скорботи вони раптом сповнились великої радості.

Великодня радість, радість Воскресіння має бути в душі християнина завжди, але зберегти її може тільки чисте й непорочне серце. Духовна радість досягається ціною великого подвигу. Та путь, якою вела нас свята Церква до світлоносного свята Пасхи, є образ такого подвигу і сходження. В час Великого посту Церква закликала нас до покаяння в гріхах, до оновлення розуму й серця, повернення до свого Небесного Отця. У дні Страсного тижня вона відкрила нам у хресних стражданнях безмірну любов Божу до грішної людини і тим самим нагадала нам, що людський рід може спастися тільки жертовною любов'ю. Радість Воскресіння Христового є завершення і наслідок цього подвигу. Цю радість ми відчуваємо навіть у відновленій красі Божого світу, в навколишній природі, яка прокидається від зимового сну.

Христове Воскресіння перемагає усе зло, і зникають хвороби, страждання й людська несправедливість, бо Христос наповнює Собою все. Він приносить віруючим впевненість в остаточній перемозі добра над злом. Тож несімо радість Христового Воскресіння всім -і близьким, і далеким! Вітаймо взаємно одне одного великодніми словами: Христос воскрес!

Дорогі браття і сестри! Сердечно поздоровляю вас з великим святом Пасхи і молитовно бажаю вам духовної радості і великих милостей від воскреслого Христа. Будемо гідні носити ім'я християнина в нашому особистому й родинному житті. Нехай радість, мир і любов супроводять усіх нас в усі дня нашого буття! Нехай благословить воскреслий Христос миром нашу країну і всі народи землі! Благодать Господа нашого Ісуса Христа нехай буде з усіма вами! Амінь.

Воістину Христос воскрес!

Благочиний УПЦ Київського Патріархату

Митр. протоієрей Володимир Ковальчук

3
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.