Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Дорогі браття і сестри! Христос рождається! Славімо Його!

Дорогі браття і сестри! Христос рождається! Славімо Його!

З почуттям великого духовного піднесення та християнської любові, дозвольте привітати Вас з Різдвом Христовим та Новим роком.

У день Різдва Христового немає нікого, хто був би забутий, обділений або не помічений. Христос Спаситель народжується у плоті в наш грішний світ для того, щоб кожній людині відкрити шлях до примирення з Богом, щоб кожна людина, підводячи погляд до неба, мала можливість назвати Творця всього видимого і невидимого світу своїм Отцем.

Очистившись передріздвяним постом, дорогі брати і сестри, духовно спрямуймо наші думки і почуття й усе наше єство до Вифлеємської печери, до убогих ясел, в яких лежить Втілена Любов, Слово Боже, що стало плоттю і прийшло до нас.

Тут, перед сповитим пеленами Богомладенцем, пильно прислухаймося до свого серця, задумаймося, чи бува не забули ми подякувати Христу за прожиті роки, за батьків і матерів, дітей та внуків, за солдатів, котрі зустрічають Різдво Христове не в колі сім'ї, а на передовій -в зоні АТО.

Сьогодні ми повинні думками своїми перенестися до Вифлеємського вертепу. Ця вбога печера стала для нас колискою всього святого. Звідси засяяло для світу «світло розуму», звідси для нас почалося нове життя. Принесімо для Господа свої дари любові та побожності.

З вдячністю прославляймо Його народження різдвяними піснеспівами: «Христос народжується, славте! Христос з небес зустрічайте! Христос на землі, величайте! Співай Господу вся земле, і весело заспівайте люди, бо Він прославився».

Щиро бажаю, щоб промінчик різдвяної вифлеємської зірки звеселив і тих, хто обороняє нашу державу цієї ночі і величного дня, подасть їм сили вистояти у цій боротьбі зі злом. Знаймо, що сила Божа в немочі звершується, через це перемога за нами!

Нехай свято Різдва Христового спонукає нас завжди обирати Бога і все, що виходить від Нього. Нехай на вашому земному шляху Різдво Христове освітлює ваші серця Божою мудрістю і благодатним теплом зігріває ваші душі, зміцнює ваше здоров'я і дарує нам в новому році довгоочікуваний мир та злагоду.

Христос Народився! Славімо Його!

Благочиний церков Ізяславського району

УПЦ Київського Патріархату

Митр. Прот. Володимир Ковальчук


245
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.