Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Допомога захисникам України

Допомога захисникам України

Від початку проведена Антитерористичної операції на Сході нашої держави кожен з нас старається допомогти у цей нелегкий час нашим військовослужбовцям, які відстоюють свободу та територіальну цілісність України. Приємно бачити, що велику участь у цій допомозі надають діти, пишучи листи, збираючи продукти та кошти.

І ось нещодавно,12 лютого, в селі Плужне Ізяславського району таку допомогу надали учні Плужненської санаторної школи-інтернат. З допомогою керівництва та педагогічного колективу закладу було організовано ярмарок, на якому було зібрано кошти, різні продукти, засоби гігієни та власноруч виготовлені листівки.

Це все було передано благочинному Ізяславського району УПЦ КП о.Володимиру Ковальчуку. За передані кошти, у сумі 2500 грн., було придбано 4 полум'ягасники: три з яких для АК і один для ПКМ, які були вислані для бійців 8 окремого полку спеціального призначення. Як подяку дітям за їхню працю бійці передали Державний Прапор Україниз їхніми підписами.

Продукти та засоби гігієни поштовим оператором «Нова Пошта» було переправлено у місто Маріуполь батальйону «Донбас», у яких на той час була велика потреба.

Один із організаторів доброчинної акції митрофорний протоієрей УПЦ КП о. Володимир Ковальчук висловлює велику подяку учням, дирекції та педагогічному колективу Плужненської санаторної школи-інтернат, а також усім тим, хто допоміг це все відправити: Кізіменку Володимиру, Гонтару Сергію, Самосюку Олексію, Федотову Володимиру. Також висловлюються щирі слова подяки колективам Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука та Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. №4 ім.В.Кобернюка, які також зібрали і передали продукти та медикаменти нашим воїнам.


Разом до перемоги!

350
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.