Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Допомога на поховання пенсіонера

Допомога на поховання пенсіонера

Відповідно статті 53 Закон України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», у разі смерті пенсіонера особам, які здійснили його поховання, виплачується допомога на поховання пенсіонера в розмірі двомісячної пенсії, яку отримував пенсіонер на момент смерті.

Якщо померла особо одержувала пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», то особі, яка здійснила поховання, виплачується допомога в розмірі тримісячної пенсії, але не менше за п'ятикратний розмір мінімальної заробітної плати.

Особа, яка звертається по допомогу на поховання, подає заяву про виплату такої допомоги та довідку про смерть пенсіонера або витяг із Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть в оригіналі.

Якщо пенсіонер помер за межами України і реєстрацію смерті здійснили компетентні органи іноземної держави, законодавством якої не передбачено видавати зазначеної довідки, заявник подає свідоцтво про смерть або інший документ, легалізований відповідно до законодавства. Свідоцтво про смерть має також бути перекладене українською. Такий переклад нотаріально посвідчується.

Якщо померла особа одержувала пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», заявник додатково подає довідку про те, що поховання здійснено за рахунок власних коштів.

Допомога на поховання виплачується підприємством поштового зв'язку за разовим доручення. Таке доручення виписують на ім'я особи, яка здійснила поховання, і воно дійсне тільки до кінця того місяця, в якому його було виписано.

Управління Пенсійного фонду України

в Ізяславcькому районі

184
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.