Стоматологія
Друк на футболках і чашках

До уваги мешканців багатоквартирних будинків!

До уваги мешканців багатоквартирних будинків!

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення Ізяславської міської ради «Про внесення змін до Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Ізяслав»

Проект вказаного рішення є регуляторним актом і підлягає оприлюдненню.

З аналізом регуляторного впливупроекту рішення можна ознайомитись на офіційному порталі Ізяславської районної ради –http://rada-izyaslav.org.ua/ogoloshennya/izyaslavska-miska-rada/

Розробником проекту регуляторного акту є виконком Ізяславської міської ради.

Зауваження та пропозиціївідфізичних та юридичних осіб, їхніх об'єднань приймаються в письмовій форміпротягом одного місяця з дня оприлюднення вище зазначеного проекту регуляторного акту на адресу Ізяславської міської ради, 30300, м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43, тел./факс (03852)4-21-32, тел. 4-21-36, e-mail: iz.mr@ukr.net

ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА

ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ

Р І Ш Е Н Н Я№

______ сесіїІзяславськоїміськоїради 7 скликання

від __________ 2016 року

«Про внесення змін до Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Ізяслав»

З метою залучення замовників до благоустрою території міста, збільшення обсягу надходжень в місцевий бюджет від замовників на економічний та соціальний розвиток міста, відповідно до ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст… 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ізяславська міська рада

вирішила:

1. Внести зміни до п.2.9 Порядку, виклавши його в новій редакції:

«2.9 Розмір пайової участі замовника у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Ізяслав визначається у відповідності до пунктів 2.4. і 2.5. цього Порядку і становить:

— 3 % загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта — для нежитлових будівель та споруд;

— 1 %загальноїкошторисноївартостібудівництваоб'єкта — для житловихбудинків»

2. Оприлюднити дане рішення шляхом опублікування у місцевих друкованих засобах масової інформації та розміщення на офіційному веб-сайті Ізяславської міської ради (у випадку технічної неможливості – на сайті Ізяславської районної ради).

3. Контроль завиконанням рішення покласти на постійнукомісію з з питаньпланування бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності та приватизації (голова комісії – Паньковський В.С.) та начальника відділу фінансово-господарського забезпечення виконкому міської ради Слобожан Л.Д.

Міський голова В.І. Корнійчук

До уваги мешканців багатоквартирних будинків!

1 липня 2015 року набрав чинності Закон України від 14 травня 2015 року № 417-VII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинках» (далі – Закон). Законом запроваджено низку нововведень, спрямованих назабезпечення співвласників багатоквартирних будинків дієвим механізмом для прийняття рішень щодо утримання й управління спільним майном, унесено зміни до наразі чинного Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» від 29.11.2001 р. № 2866-III (далі — Закон № 2866-III) тощо.

Законом чітко визначено основні терміни:

співвласник багатоквартирного будинку — власник квартири або нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку;

частка співвласника — частка, яку становить площа квартири та/або нежитлового приміщення співвласника у загальній площі всіх квартир та нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку.

Кожний співвласник несе зобов'язання щодо належного утримання, експлуатації, реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку пропорційно до його частки співвласника.

спільне майно багатоквартирного будинку — приміщення загального користування (у тому числідопоміжні), несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, яке обслуговує більше одного житлового або нежитлового приміщення, а також будівлі і споруди, які призначені для задоволення потреб співвласників багатоквартирного будинку та розташовані на прибудинковій території, а також права на земельну ділянку, на якій розташовані багатоквартирний будинок і належні до ньогобудівлі та споруди і його прибудинкова територія;

Спільне майно багатоквартирного будинку є спільною сумісною власністю співвласників

управитель багатоквартирного будинку — фізична особа — підприємець або юридична особа — суб'єкт підприємницької діяльності, яка за договором із співвласниками забезпечує належне утримання та ремонт спільного майна багатоквартирного будинку і прибудинкової території та належні умови проживання і задоволення господарсько-побутових потреб.

Закон визначає лише одного суб'єкта, який має первинне право на управління багатоквартирним будинком — цеспіввласники будинку.За Законом № 417-VIII суб'єктами права власності є в тому числі територіальні громади та держава, а відтак, у разі належностіїм на праві власності квартир чи нежитлових приміщень, вони також є співвласниками багатоквартирного будинку (його спільного майна) та на рівні з іншими суб'єктами наділяються передбаченими Законом правами і обов'язками.

Уцій же нормі зазначається: згідно з рішенням співвласників, усі або частина функцій з управління багатоквартирним будинком можуть передаватися управителю чи всі функції — об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку (асоціації об'єднань співвласників багатоквартирного будинку).

Отже, співвласники мають для виборутакі альтернативні варіанти дій:

-вирішувати всі питання щодо управління будинком самостійно на зборах (порядок прийняття відповідних рішень передбачено ст. 10 Закону № 417-VIII);

-створювати об'єднання співвласників багато квартирного будинку й передавати йому всі функції з управління будинком;

-передавати всі функції з управліннябудинком управителю — фізичній особі — підприємцю чи юридичній особі;

-передавати частину функцій з управління будинкомуправителю, а частинулишати у власній компетенції, приймаючи рішення на загальних зборах у згаданому вище порядку.

Усі рішення щодо управління багатоквартирним будинком приймають на зборах співвласників. Для скликання зборів достатньо рішення ініціативної групи(не меншніж 3 співвласники) або управителя.

Назборах мешканці багатоквартирних будинків міста Ізяславповиннідо 1 липня 2016 року визначитисьіз формою управління своїм багатоквартирним будинком.

Звертаємо Вашу увагу, якщо мешканці багатоквартирних будинків до 01 липня 2016р не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком або не створили власне ОСББ, управління таким будинком здійснюється управителем, який призначається на конкурсних засадах виконавчим органом міської ради. У такому разіцінапослуги з управління багатоквартирним будинком визначаєтьсяза результатами конкурсу, а договір про наданняпослуг з управління багатоквартирним будинком строком на один рік від імені співвласників підписує уповноважена особа виконавчого органу міської ради, за рішенням якого призначено управителя.

Консультацію та додаткову інформацію з зазначеного питання можна отримати в КП «Житлосервіс» (вул.Свободи, 2 (колишнявул.Станславського), тел. 4-14-37) та в Іяславській міській раді (вул.Незалежності, 43, каб.№ 3, тел.4-21-36.

З повагою міський голова В.І. Корнійчук

351
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.