Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ДО УВАГИ Фізичних осіб – ПІДПРИЄМЦІВ, віднесених до І групи платниківЄдиного Податку !

ДО УВАГИ Фізичних осіб – ПІДПРИЄМЦІВ, віднесених до І групи платниківЄдиного Податку !

ДО УВАГИ Фізичних осіб – ПІДПРИЄМЦІВ, віднесених до І групи платниківЄдиного Податку !

Страховий стаж — період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок (частина перша ст. 24 Закону України «Прозагальнообов'язкове державне пенсійне страхування»

Мінімальний страховий внесок — сума єдиного внеску, щовизначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, встановлений законом на місяць, за якийнараховується заробітна плата (дохід), та підлягає сплатіщомісяця (п. 5 частини першої ст. 1 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальнестрахування»

Повний страховий стаж:

704 грн. на місяць — мінімальний страховий внесок в 2017 році 3200 грн.(мінімальний розмір заробітної плати) х 22 % (розмір ЄСВ).

УВАГА!

Для фізичних осіб — підприємців, які обрали спрощену системуоподаткування, та віднесені до І групи платників єдиного податку, мінімальний страховий внесок становить 0,5 мінімального страхового внеску в сумі 352 грн.;

У разі сплати єдиного соціального внеску урозмірі352 грн. замісяць, період здійснення підприємницької діяльностізарахуєтьсяпропорційно, а саме0,5 місяця (15 днів).

ВАЖЛИВО!

Не сплатастрахового внеску в повному розмірі в подальшому може вплинути на визначення права на пенсію за віком та розмір майбутньої пенсійної виплати.

Подбайте про своє майбутнє уже сьогодні !

5
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.