Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Діти учасників АТО відчули казкову атмосферу новорічних свят

Діти учасників АТО відчули казкову атмосферу новорічних свят

Для кожного Новий рік — це свято добра та надії, а для дітей це особлива подія, це очікування дива та казки.

Напередодні новорічних свят ізяславський дитячий розважальний комплекс «Мультяшкіно» гостинно розкрив свої двері для малечі, чиї батьки вірою і правдою служать українському народу та захищають рідний край від ворожої агресії на сході Держави. Свято, організоване ГО Товариство учасників бойових дій «Трасер» за підтримки небайдужих людей, зібрало кількох десятків синів і доньок учасників АТО, котрі мали можливість відчути казкову атмосферу новорічних свят. Також були присутні на заході й самі демобілізовані захисники України.

Цей захід вкотре нагадав дітворі, що їхніх батьків, як справжніх патріотів, цінує держава та весь український народ.

У святково прибраній залі стояла ошатно прикрашена ялинка, а біля неї, неначе на лісовій галявині, розгорталося чудове та веселе дійство, на яке нетерпляче чекали маленькі глядачі.

Цю новорічну казку для всіх присутніх принесли Дід Мороз та Снігуронька із своїми помічниками — казковими героями Лисицею Алісою, Котом Базиліо, Бабусями-Ягусями, котрі побажали мирного неба, міцного здоров'я, сімейного благополуччя, щастя та радості у Новому 2016 році.

Малеча радо зустрічала казкових гостей, розповідаючи святкові вірші та співаючи веселі пісеньки. Крім того цікава розважальна програма супроводжувалась конкурсами та хороводами біля новорічної ялинки, яка сяяла різнобарвними вогнями. Зокрема дітлахи разом із казковими героями танцювали веселі таночки, стрибали, гралися надувними кульками.

Інтенсивність дитячих аплодисментів та шквал справжніх емоцій переповнював зал відчуттям справжнього свята. А скільки радості було від подарунків!

Приємні враження залишилися і в батьків, адже й вони на мить перетворилися на маленьких хлопчиків та дівчаток, згадуючи і свої новорічні ранки в далекому минулому.

На жаль, всі новорічні ранки закінчуються, закінчився і цей. Але дитячі посмішки, веселі оченята залишилися на безлічі фотографій поряд із Дідом Морозом, Снігуронькою та іншими казковими героями, фіксуючи найприємніші моменти життя.

Завдяки таким заходам діти хоч ненадовго забувають про страх і переживання за свого люблячого татуся, котрий протягом збройної агресії неодноразово брав участь у бойових діях та невдовзі знову поїде в небезпечне відрядження.

ГО «Товариство учасників бойових дій „Трасер“ та волонтерська група Ізяслав Армія SOS висловлюють щиру подяку директору та колективу ДРК „Мультяшкіно“ за організацію та безкоштовне проведення свята, подаровані малятам хвилини щастя, за усмішки на дитячих обличчях:

Марині Родомановій — музичному керівнику;

Василю Родоманову — Дідові Морозу;

Олені Прокопчук — Снігуронці;

Аріні Поворознюк — лисиці Алісі;

Романові Ставнійчуку — котові Базиліо;

Марині Голодновій, Богданові Стручику, Ользі Попко — Бабусям Ягусям.

Під завісу свята дітвора передала символічне вітання усім мешканцям міста Ізяслав та району.

Веселих свят! Мирного усім Нового року та по-домашньому теплого Різдва!

317
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.