Стоматологія
Друк на футболках і чашках

День зустрічі птахів у Борисівському НВК

День зустрічі птахів у Борисівському НВК

Ось уже цілий місяць на листках календаря панує весна, а у садах та парках вона ще не заметушилася, не поспішає господарювати. Природа ще й досі дрімає під свіжим покривалом прохолоди. Та, не зважаючи на повільну ходу чарівниці-весни, на злітну полосу, у напрямку рідного краю вийшли наші пернаті друзі – перелітні птахи.

Далека дорога, колючі вітри, не обігріті сонцем дощі забирають багато сил у них. І тому щороку, уже традиційно, у Борисівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів — дитячий садок» учасники дитячого об'єднання «Барвінок» (учні 1-4 класів) за ініціативи та підтримки центру шефської роботи ради учнівського самоврядування «Лідер» прикладають чимало зусиль для якнайшвидшої адаптації перелітних друзів у рідному краї.

Цьогоріч школярі із великим задоволенням майстрували нові та ремонтували старі годівнички, щедро наповнювали їх поживним для пташиного організму зерном; організовували хвилини корисної інформації про особливості життєвого циклу та надзвичайну користь кожного птаха.

Минулої п'ятниці, завершивши усі клопоти, школярі зібралися на відкритому виховному заході, що був присвячений Дню зустрічі птахів. Юннати розпочали свято радіоперекличкою з різних регіонів України про готовність природи та школярів до зустрічі з пернатими улюбленцями. Діти декламували вірші про любов до природи, відгадували загадки про птахів, грали веселі ігри, співали веснянок. І кожне їхнє слово було наскрізь пронизане любов'ю до природи рідного краю та турботою про пернатих друзів. На завершення школярі дружно та активно розвісили годівнички у шкільному саду та сільському парку. І сьогодні учні Борисівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів — дитячий садок» гордо можуть сказати, що до зустрічі птахів готові і з нетерпінням чекають на них.

За матеріалами Борисівського

НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів — дитячий садок»

277
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.