Стоматологія
Друк на футболках і чашках

День міста

День міста

Ідуть роки, минають століття, а місто, яке утворилося на берегах річки Горинь, і досі милує наше око. Його історія не залишає байдужим нікого з нас, а природа зачаровує кожного, хто б його не відвідав.

28 червня ми відзначали 919 річницю з дня заснування міста Ізяслава. В цей день кожен мав змогу добре розважитися та приєднатися до святкування Дня міста, яке проходило на «Співочому полі».

Спочатку від центральної площі, головними вулицями міста, до «Співочого поля» пройшла святкова хода, яку супроводжував верхи на коні «князь Ізяслав». Приєднатися до неї мали змогу усі жителі міста. На центральному концертному майданчику її зустріли з короваєм, який було вручено міському голові Валентину Паньковському. Також, жителів міста привітав голова районної державної адміністрації Борис Яцков, консул Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Сильвестр Руди та представники декількох міст Хмельницької області. Для міського голови було вручено державний прапор зі словами подяки від будівельників, які були відправлені з міста для будівництва фортифікаційних споруд на сході. Ну а на завершення розпочався святковий концерт, у якому приймали участь вихованці дитячої школи мистецтв. А виступи вихованців кінно-спортивної школи «Козацький герць» зі Староконстянтинова справили незабутнє враження на усіх присутніх.

Було організовано спортивні випробування для бажаючих позмагатися у різних видах спорту. Діти мали змогу розважатися на батутах та скоштувати багато різних солодощів. Також, волонтерами з міста Ізяслава, було проведено благодійний ярмарок, за допомогою якого було зібрано значні кошти для надання допомоги військовим на сході.

Загалом, день подарував необмежену кількість приємних вражень та незабутніх моментів.

Це свято дало нам зрозуміти, що маленький Ізяслав і справді райський куточок, особливо для його жителів. Красою цього міста неможливо намилуватися, адже з кожним днем, перебуваючи тут, ти починаєш закохуватися у його краєвиди і тоді вже зовсім не хочеться покидати рідні місця. І де б ти не був, що б не робив, ти завжди повинен пам'ятати про місто, у якому народився, і пишатися тим, що це твоя Батьківщина.


Наталія Ладанюк

102
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.