Стоматологія
Друк на футболках і чашках

День матері

День матері

8 травня друга неділя травня

День матері


Найголовніша людина для кожного з нас — це мама. З незапам`ятних часів в Україні існувала традиція шанувати матір, як хранительку родини, домівки, і, відповідно, миру на усій Землі. У сучасній Україні Указом Президента від 1999 року, встановлено офіційне свято — День матері, який святкують в другу неділю травня.
Особливе поширення це свято отримало на Західній Україні, оскільки традиції шанувати Діву Марію, матір усього роду людського існують дуже давно. У кожному дворі є статуя або ікона Діви Марії, куди люди виходять помолитися за здоров`я близьких і усіх матерів.
Це свято проводилося ще в Давній Греції, як поклоніння богині Геї, матері всіх богів, потім традицію перейняла Англія в 17 столітті, і лише після цього в Сполучених Штатах Америки на початку 20 століття союз українок в Канаді відзначив цей день. Уперше в Україні свято провели в 1929 році, коли стараннями Олени Киселівскої День Матері прийшов в Галичину.
Цього дня в школах і дошкільних учбових закладах діти проводять різні заходи і коцерти для мам, роблять подарунки своїми руками. Але не лише для дітей, а і для кожного українця ця дата має особливе значення, адже саме цього дня можна сказати найважливіші слова свої матерям, чия любов безмежно супроводжує нас протягом усього життя.

calendarium.com.ua


92
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.