Стоматологія
Друк на футболках і чашках

День матері

День матері

8 травня друга неділя травня

День матері


Найголовніша людина для кожного з нас — це мама. З незапам`ятних часів в Україні існувала традиція шанувати матір, як хранительку родини, домівки, і, відповідно, миру на усій Землі. У сучасній Україні Указом Президента від 1999 року, встановлено офіційне свято — День матері, який святкують в другу неділю травня.
Особливе поширення це свято отримало на Західній Україні, оскільки традиції шанувати Діву Марію, матір усього роду людського існують дуже давно. У кожному дворі є статуя або ікона Діви Марії, куди люди виходять помолитися за здоров`я близьких і усіх матерів.
Це свято проводилося ще в Давній Греції, як поклоніння богині Геї, матері всіх богів, потім традицію перейняла Англія в 17 столітті, і лише після цього в Сполучених Штатах Америки на початку 20 століття союз українок в Канаді відзначив цей день. Уперше в Україні свято провели в 1929 році, коли стараннями Олени Киселівскої День Матері прийшов в Галичину.
Цього дня в школах і дошкільних учбових закладах діти проводять різні заходи і коцерти для мам, роблять подарунки своїми руками. Але не лише для дітей, а і для кожного українця ця дата має особливе значення, адже саме цього дня можна сказати найважливіші слова свої матерям, чия любов безмежно супроводжує нас протягом усього життя.

calendarium.com.ua


2
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.