Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Декомунізація: які вулиці Ізяслава потрібно перейменувати. ПЕРЕЛІК

Декомунізація: які вулиці Ізяслава потрібно перейменувати. ПЕРЕЛІК

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», комісія з питань перейменування вулиць та провулків при виконавчому комітеті Ізяславської міської ради запрошує жителів м. Ізяслава взяти участь у обговоренні пропозицій щодо перейменування міських вулиць: Демчука, Жовтнева, Колгоспна, Комсомольська, Котовського, Р. Люксембург, Маяковського, Островського, Суворова, Станіславського, Степана Олексенка, Чкалова, Щорса, 9 Січня та провулків Демчука, Колгоспний.

Просимо надсилати свої пропозиції (бажано з відповідним обґрунтуванням) стосовно зазначеного питання до комісії з питань перейменування вулиць та провулків виконавчого комітету Ізяславської міської ради в строк до 31 січня 2016 року, одним із зазначених способів:

  • -письмово 30300 м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43 Ізяславська міська рада
  • -електронною поштою iz.mr@ukr.net
  • -факсом 4-21-32.
1107
RSS
Гость
12:20
+1
Можна назвати — як місяці року, тоді на одну вулицю менше треба витрачати коштів на перейменування і при зміні ситуації в країні, не треба буде знову змінювати назви вулиць.
Гость
23:39
В даній статті
в переліку вулиць які необхідно перейменувати відсутня вул. Карбишева
Гость
12:07
А на мою думку для чого їх перейменовувати, наприклад вул.Колгоспну, я на ній народилась і виросла
Гость
12:41
+2
назвати вулиці іменами загиблих хлопців героїв ато з ізяслава.
Гость
15:21
вулицю 9 січня можна було б перейменувати на вулицю 29 січня
Гость
11:34
+2
Загинули в АТО щирі сини України, не залишивши пам'яті про себе в потомстві… Були б діти, внуки — пам'тали б їх, а так… ЇХ ІМЕНА МАЮТЬ ЗАЛИШИТИСЬ В НАЗВАХ НАШИХ ВУЛИЦЬ, ПО ЯКИХ КРОКУВАЛИ ЇХ НОГИ, БО НАЙДОРОЖЧЕ ВОНИ ВІДДАЛИ ЗА НАШИХ ДІТЕЙ І ВНУКІВ — ЖИТТЯ СВОЄ ЮНЕ!!! Не пішли кадировці — звірі далі, бандюки із кацапських тюрем не хазяйнують на наших вулицях, не гвалтують і не лишають чоловічої гідності нашу молодь — ЦЕ ЗАСЛУГА НАШИХ ЗАХИСНИКІВ ІЗ АТО… Не тих, що сидять у штабах і лише під посиленою охороною на день- другий попадають на передові позиції, А ТИХ, ЩО ДОВГІ МІСЯЦІ БЕЗВИЇЗДНО Т-А-М — ПІД ОБСТРІЛАМИ!!! Хай всі повернуться живими і в доброму здоров'ї додому… МОЛІМОСЯ ЗА НИХ!!! А ГЕРОЇВ, ЩО ТРИМАЛИ ОБОРОНУ ПЕРЕД СУЧАСНО ОЗБРОЄНИМИ РОСІЙСЬКОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТЕХНІКОЮ БАНДЮКАМИ, — УВІКОВІЧНИТИ ПРОСТО НЕОБХІДНО!!! «Это нужно не мёртвым, — это нужно живым» — писав у свій час К.Симонов і його вірш є актуальним в наші дні ( не всі в Росії «кацапи», — були СПРАВЖНІ росіяни і, маю надію, що і зараз залишились…
Гость
19:34
Давайте перейменуемо в вулици Порошенко Яценюк вони так агоьл зроили для людей
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.