Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Cубсидії особам, які мають право на пільги

Cубсидії особам, які мають право на пільги

Cубсидії особам, які мають право на пільги

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 № 319 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" (далі – Постанова) передбачено, що особам, які мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, при призначенні субсидії враховується вартість плати за послуги без урахування пільг. У разі призначення таким особам житлової субсидії їм не нараховуються відповідні пільги.

У зв'язку з цим з травня 2016 року здійснено перерахунок діючих субсидій, які розраховувалися з урахуванням пільг. Списки осіб, які отримують субсидію і мали право на пільги, передано організаціям, що надають послуги, для ненарахування останніми пільг цим особам з травня 2016 року, а також відповідна інформація внесена до ЄДАРП. При цьому, якщо розмір субсидії становить 0,0 грн, такі особи не включаються до зазначених списків. Відповідні списки надаватимуться надавачам послуг щомісячно.

Разом з тим, надання призначеної субсидії може бути припинено за заявою отримувача з місяця, що настає за місяцем її подання, якщо інше не обумовлено заявою.

Савлук Л.В., заступник начальника

управління соціального захисту населення

Ізяславської райдержадміністрації

119
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.