Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Cубсидії особам, які мають право на пільги

Cубсидії особам, які мають право на пільги

Cубсидії особам, які мають право на пільги

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 № 319 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" (далі – Постанова) передбачено, що особам, які мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, при призначенні субсидії враховується вартість плати за послуги без урахування пільг. У разі призначення таким особам житлової субсидії їм не нараховуються відповідні пільги.

У зв'язку з цим з травня 2016 року здійснено перерахунок діючих субсидій, які розраховувалися з урахуванням пільг. Списки осіб, які отримують субсидію і мали право на пільги, передано організаціям, що надають послуги, для ненарахування останніми пільг цим особам з травня 2016 року, а також відповідна інформація внесена до ЄДАРП. При цьому, якщо розмір субсидії становить 0,0 грн, такі особи не включаються до зазначених списків. Відповідні списки надаватимуться надавачам послуг щомісячно.

Разом з тим, надання призначеної субсидії може бути припинено за заявою отримувача з місяця, що настає за місяцем її подання, якщо інше не обумовлено заявою.

Савлук Л.В., заступник начальника

управління соціального захисту населення

Ізяславської райдержадміністрації

5
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.