Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ЧИ ГОТОВИЙ ТИ СТАТИ ВІЙСЬКОВИМ?

ЧИ ГОТОВИЙ ТИ СТАТИ ВІЙСЬКОВИМ?

Кожна професія висуває до осіб, які її обрали, певні вимоги, серед яких знаходиться життя та доля людей. Саме до них суспільство ставило вищі моральні критерії.

За усіх часів не було почеснішої справи, ніж захищати рідну землю, відстоювати свободу і незалежність своєї Батьківщини.

Ми з гордістю і повагою дивимось на чоловіків, які носять погони та військову форму, на тих, які є мудрими й справедливими, є стратегами між миром і війною, є надійними та сильними – на військовослужбовців.

Професія військовослужбовця на даний час є актуальною на ринку праці. Звісно, для цього слід розуміти, що означає бути військовослужбовцем, знати, чи готовий ти до військової служби у Збройних Силах України. Сучасний військовослужбовець повинен бути рішучим, мужнім, ініціативним, готовим до ризику, наполегливим, відповідальним, переконливим, впевненим у собі, хоробрим, мати активну життєву позицію, прагнення до справедливості, розвинений інтелект, певний багаж спеціальних знань. Характерні риси військовослужбовця виявляються у тому, що він має володіти духом патріотизму, здатністю до протистояння в різноманітних життєвих ситуаціях, боротьби протиріч, стійкості, контролювати власну поведінку, почуття, емоції й постійно прагнути вдосконалюватися.

Незалежно від звання, специфіки роботи чи посади військовослужбовець завжди повинен бути прикладом для наслідування, вміщувати в собі такі якості як чесність, тактовність, дисциплінованість, відважність, вміння достойно пронести своє звання під час служби і поза нею. У своїх діях та помислах керуватися лише благородними, правильними думками, котрі не будуть виходити поза межі законодавства і загальнолюдських норм.

Не слід забувати й про те, що професія військовослужбовця – це чоловіча професія, яка поєднує у собі всі ті якості в поведінці та спілкуванні, що приваблюють прекрасну половину людства. Ввічливість, охайність, освіченість, вміння вислухати співрозмовника, стриманість у розмові, галантність, знання елементарних норм поведінки є невід'ємною часточкою етики військовослужбовця. Проте не тільки на службі, а й в повсякденному житті він повинен допомагати іншим, проявляти гуманність, повагу, підтримувати людей, яким це дійсно необхідно.

Величезне значення має низка суто громадянських якостей: поважати традиції – бойові та військові, державну символіку, Законодавство України, відповідально ставитися до своїх обов'язків та сумлінно виконувати їх, зберігати військові та державні таємниці, нести з гідністю своє звання та честь називатися захисником України.

Кожний з нас від малої дитини до дорослого має уявлення про військовослужбовця, як про доброго воїна, який несе добро та справедливість, людину, яка завжди, повсякчас готова відважно захистити свою Батьківщину, свій народ, в будь-який момент стати на захист слабших і призупинити несправедливість.

Ввічливість є одним із небагатьох компонентів, який показує рівень розвитку і виховання, яке було закладено ще в дитинстві та саме воно відіграє не аби яку роль у поведінці військового, адже такі елементарні речі як: поступитися місцем у транспорті літній людині, допомогти перейти дорогу, заступитися за дитину на вулиці, захищати честь і гідність громадян, ці всі приклади мають велике значення у вимірі виховання військового.

У теперішній неспокійний час, що доводиться переживати українцям, постає актуальним питання військової служби, ставлення мирного населення до військовослужбовців.

Ми можемо спостерігати, як за короткий проміжок часу, але досить напружений, у світогляді населення України кардинально змінилося ставлення до захисників України. Кожний військовослужбовець, що воює за мирне життя, в очах мільйонів людей стає героєм. Український народ вже не вперше у новітній історії зі зброєю в руках став на захист територіальної цілісності своєї держави. У важких, виснажливих боях з терористичними угрупованнями та російськими регулярними військами, які незаконно перебувають на Сході України, наші Збройні Сили зміцнилися не лише зброєю, але й потужним моральним і патріотичним духом, відчули безпрецедентну підтримку українського суспільства. 2014-2016 роки стали для військовослужбовців неабиякою перевіркою на мужність, витривалість, вірність Військовій присязі та відданість Батьківщині, вони увійдуть в історію як період відродження Української армії та період сучасних героїв, які є прикладом для виховання молодого покоління.

Кожен, хто має сина, брата, чоловіка, батька, друга, сусіда військовослужбовця повинен гордитись цим, адже саме вони продовжують справу наших дідів та прадідів, є надійною опорою та підтримкою рідним, близьким та усьому українському народу!

Головний спеціаліст

відділення комплектування

І.А. Безимська

10
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.