Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Чергова поїздка волонтерів Ізяславщини в зону АТО

Чергова поїздка волонтерів Ізяславщини в зону АТО

Чергова поїздкаволонтерів Ізяславщини в зону АТО

У період з 10 по 13 травня відбулася чергова поїздка наших волонтерів Ізяславського району на схід України в зону проведення Антитерористичної операції, щоб привітати із Великоднем та підтримати бойовий дух земляків, які перебувають в зоні АТО, подарувати їм частинку душевного тепла тих, заради кого вони воюють.

У складі волонтерської групи, яку очолив заступник голови районної державної адміністрації, керівник координаційної групи з питань призову, мобілізації та підтримки сімей військовослужбовців районної державної адміністрації Володимир Левченко, були: благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук, директор Ізяславської дитячої школи мистецтв Микола Коваль, в.о.директора Ізяславського районного будинку культури, керівник народного ансамблю духової музики «Музики Надгориння» Юрій Шагун, методист районного будинку культури Ігор Костюк, викладач Ізяславської дитячої школи мистецтв Вадим Петровський, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації Віктор Кучерук.За ці дні волонтери побували у військових підрозділах Збройних Сил України та Прикордонної служби України в населених пунктах Старобільськ, Старий Айдар, Новоайдарськ, Райгородка, Трьохізбєнка, Щастя, Славянськ Луганської та Донецької областей.

На передову ізяславчанамибуло відвезено солодощі, паски та калачі, які зібрали під час провід у місті Ізяслав та селах району священнослужителі Української Православної Церкви Київського Патріархату. Також багато різних продуктів харчування, пального та інших речей надали підприємці району та небайдужі люди. Також на схід було доправлено подарунки, обереги, писанки, малюнки, які були виготовлені та зібраніучнівськими та педагогічними колективами закладів освіти Ізяславського району. Крім того на схід було відвезено адресні посилки з дому.

Крім матеріальної допомоги найщирішимподарунком від волонтерів Ізяславщини сталиконцертні виступи, які працівники культури подарували нашим воїнам: сольні виступи, творчі дуети та тріо, щирий український гумор та багато інших жанрів. Під час кожного концерту-зустрічі благочинним храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорним протоієреєм о. Володимиром Ковальчуком було піднесено спільну молитву за захисників України, за мир та спокій в нашій державі. Також отець Володимир зачитав пасхальне послання високо преосвященного Антонія, митрополита Хмельницького та Кам'янець-Подільського Української Православної Церкви Київський патріархат. Кожен виступ аматорів сцени Ізяслава був сприйнятий із великим захопленням та щирими оплесками. Слід зазначити, що окремі концерти відбулися фактично за один кілометр від безпосередньої лінії розмежування вогню. Волонтери Ізяславщини, спілкуючись із військовими, зробили усе можливе, аби вони, перебуваючи так далеко від рідних домівок, на рубежах захисту миру і спокою в нашій державі, відчули приємні миті родинного тепла і затишку.

З великою подякою учасники мистецького десанту прийнялиГрамоту від ТВО командира військової частини – польова пошта В 4252 в ОТУ «Луганськ» полковника Дмитра Кривобока. В ній зазначено, що командування та особовий склад висловлюють слова щирої вдячності за надану матеріальну допомогу, моральну та психологічну підтримку, піднесеність бойового духу військовослужбовців частини. «Своїм щиросердним вчинком ви зміцнюєте обороноздатність держави, надаєте можливість нашимвійськовослужбовцям відчуватисебе сильнішими івпевненішими в бойових діях при захистітериторіальної цілісності України. Ми маємо за честь сьогодні назватиВас своїмивірними друзями. Нехай ваші люблячі серця надихають на шляхетні вчинки, а ви залишайтесь на довгі рокиприкладомдля всіх, взірцем жертовності та любовідо України», — такі слова лунали від наших воїнів під час кожного візиту, спільної молитвита концерту.

Ізяславська районна державна адміністрація, Ізяславська районна рада, волонтери району висловлюють щиру подяку за надану допомогу в організації поїздки та зібрані подарунки нашим військовослужбовцям в зоні АТО: Тернавській сільській раді, колективу ПрАТ «Ізяславський хлібозавод» (директор О.Данієва), колективу ТОВ «Бартнік» (керівник Н.Паньковська), ФОП О.Самосюку, Денисюку, М.Максимчуку, В.Шумелюку, колективу магазину «Ромашка» (м.Ізяслав), колективу ТОВ «Слава» с.Припутні (керівник В.Хилюк), колективу КП «Ізяславтепломережа» (керівник Б.Коцюбинський), колективу КП «Ізяславводоканал» (керівник М.Поліщук), колективу СГ ТОВ «Агрос-Віста» с.Сахнівці (керівник І.Федорчук), ДП «Ізяславське лісове господарство» (керівник П.Курельчук), ФГ «Агро-Інвест» с.Ліщани (керівник П.Павлюк), СТОВ «Зоря» с.Васьківці (керівник О.Домбровський), закладам освіти Ізяславського району, вірянам Української Православної Церкви Київський патріархат з міста Ізяслав та сіл Тишевичі, Сахнівці, Поліське, Ревуха, Кропивна, Даньківці, Бейзими, Плужне, волонтерській групі храму святого великомученика та цілителя Пантелеймона УПЦ КП, районній громадській організації ветеранів АТО (керівник В.Павлюк), Філії "Ізяславський райавтодор" (керівник О.Каленіков), Ізяславській дільниці Славутського УЄГГ ПАТ «Хмельницькгаз» (керівник С.Черняк), жителям району О.Малецькому, А.Лісовському, Ф.Пилипчуку, освітянам району в особі Н.Кирилюк, медикам району в особі О.Агапія, колективу управління фінансів райдержадміністрації (керівник С.Журавель) та всім нашим мешканцям в районі, які долучилися до такої благородної справи, як допомога нашим захисникам Вітчизни. Також для організації поїздки було використано кошти, зібрані під час святкового концерту до Дня перемоги у Другій світовій війні, який відбувся в районному будинку культури.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату районної державної адміністрації

134
RSS
Гость
15:25
Pryvit Vovčiku Levčenku!!!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.