Стоматологія
Друк на футболках і чашках

БРАКОНЄРСЬКИЙ ВИЛОВ РИБИ НЕДИВЛЯЧИСЬ НА ВСІ ЗАБОРОНИ!

БРАКОНЄРСЬКИЙ ВИЛОВ РИБИ НЕДИВЛЯЧИСЬ НА ВСІ ЗАБОРОНИ!

Україна споконвіку славилася не тільки родючими чорноземами, а й багатими на різноманітну живність річками. Наразі простим любителям-рибалкам «полювати» на водних плесах можна тільки з вудочками і в спеціально відведених місцях. Все це пов'язано з проведенням спеціальної операції під назвою «Нерест».

Але надивлялись на всі заборони, які неодноразово опубліковувалися в засобах масової інформації повсякчас знаходяться спритники, які намагаються отримати прибуток в обхід закону і своїми діями шкодять не тільки екології, але й самі собі.

Тривалі відпрацювання дають свої результати. Не дивлячи на попередження, знаходяться умільці, які виловлюють рибу в великих кількостях і на сіті. Під час операції «Нерест» працівниками Ізяславського відділення поліції було виявлено декілька осіб які займалися незаконним виловом риби, знаряддя вилову та рибу було вилучено у встановленому порядку, до даних осіб застосовані штрафні санкції і вони понесуть відповідальність відповідно до закону.

Нагадуємо про такі строки заборони:

— на всіх водосховищах – з 1 квітня до 10 червня включно 2016 року;

— на всіх інших річках у корінних водах – з 1 квітня до 20 травня включно, а в придаткових з 01 квітня по 30 червня (включно);

У період весняно-літньої заборони дозволяється любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега на спеціально визначених місцях.

За порушення правил рибальства – статтею 85 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність: попередження або накладення штрафу на громадян від 34 до 170 гривень, на посадових осіб – від 170 до 510 гривень. Якщо незаконне заняття рибним промислом заподіяло істотну шкоду – передбачена кримінальна відповідальність за ст. 249 ККУ у вигляді штрафу 1700 гривень або обмеження волі на строк до 3-х років із конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього збутого.

Шановні громадяни! Для підвищення рибопродуктивності природних водоймищ, закликаємо взяти участь у збереженні рибних запасів у нерестовий період, не здійснювати протиправних дій і своєчасно повідомляти до міліції про осіб, які займаються браконьєрством, незаконною торгівлею водними живими ресурсами.

Інспектор Ізяславського відділення поліції

Славутського відділу поліції ГУНП

в Хмельницькій області

лейтенант поліціїГ.М. Дидюк

254
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.