Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Благодійна акція по збору коштів на виготовлення та встановлення бюста загиблого бійця

Благодійна акція по збору коштів на виготовлення та встановлення бюста загиблого бійця

Вже два роки поспіль в Україні триває антитерористична операція, а фактично – неоголошена гібридна війна. За цей період загинули тисячі наших співвітчизників. Мешканці та уродженці Ізяславщини з перших днів пішли добровольцями на захист нашої Батьківщини від окупантів і терористів. Вони воювали у найбільш «гарячих точках» на карті АТО і неодноразово доводили свою любов до України, захищаючи її незалежність і цілісність. На жаль, Ізяславщині довелось пізнати гіркоту втрати кращих наших синів.

Жертовний подвиг – віддати життя за Незалежність – не порівняти із жодними монументами, алеями чи пам'ятними дошками. Однак саме такі пам'ятки і монументи формують нашу національно-історичну пам'ять.

З метою вшанування пам'яті нашого земляка, учасника антитерористичної операції на сході України Олександра Олександровича Кушнірука оголошено благодійну акцію по збору коштів на виготовлення та встановлення бюста загиблого бійця.

Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» присвоєно ім´я нашого загиблого героя-земляка – учасника АТО Олександра Кушнірука. Даний бюст буде встановлено на території навчального закладу, в якому загиблийнавчався.

Кошти можна перераховувати на благодійний рахунок за такими реквізитами:

Рахунок № 26200000206550 в ТВБВ №10022/088 філія – Хмельницького обласного управління АТ «Ощадбанк»

Код ЄДРПОУ 09315357

МФО 315784

Призначення платежу на виготовлення та встановлення бюста учасника АТО підполковника Олександра Кушнірука.

614
RSS
Гость
02:23
Хочу дещо підредагувати у вашій статті про мого чоловіка. Він не був добровольцем, а був кадровим офіцером полку спеціального призначення. В зону АТО Олександр був направлений з посади начальника розвідки 28 механізованої бригади. Посмертно йому присвоєно звання підполковник.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.