Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Бережіться шахраїв!!!

Бережіться шахраїв!!!

З розвитком науково – технічного прогресу удосконалюється не лише рівень нашого життя, а й методи та засоби скоєння злочинних дій.Шахраї користуються не тільки новітніми технологіями. В певній мірі вони ще й дуже гарні психологи, тому і користуються людськими слабкостями.

Останнім часом на території Хмельницької та інших областей України почастішали випадки нового виду шахрайства. Злочинці телефонують на мобільний телефон потенційної жертви, представляються працівниками правоохоронних структур і повідомляютьпро те, що близька їй людина (мати, батько, дитина, онука….)потрапила в халепу – затримана чизаарештована (за скоєння тяжкого злочину). Та пропонують за для вирішення питання про її звільнення зібрати та вислати певну суму грошей. Як правило, потенційними жертвами такого роду шахрайств, стають довірливі люди, які погоджуються на будь-які умови аби врятувати з біди близьких людей.

Частіше за все, шахраї пропонують поповнити рахунок на певний номероператора мобільного телефонного зв'язку на «переконливі» суми грошей, які вимірюються навіть не в сотнях, а в тисячах гривень.

Звичайно в ситуації розпачу більшість погоджуються. Але згодом, дізнавшись, що з їх близькими людьми все в порядку, і ніхто їх не затримував, люди розуміють, що вони стали жертвами шахрайства, і їх ошукали.

Як свідчить поліцейська практика, ймовірність розкриття такого роду злочинів дуже низька. Так як за короткий час не можливо відслідкувати рух внесених на рахунок шахрая коштів.

А тому просимо громадян бути уважними, розсудливими, пильними і перед тим, як реагувати на пропозиції шахраїв, по можливості, проаналізувати ситуацію, не поспішати віддавати гроші.

307
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.