Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Андріївські вечорниці на Ізяславщині

Андріївські вечорниці на Ізяславщині

Кожна нація, кожен народ, навіть кожна соціальна група має свої звичаї, що виробилися протягом багатьох століть і освячені віками.

В українських селах з давніх-давен було прийнято влаштовувати вечорниці, різні за порою року і забавами. Андріївські вечорниці вважалися наймасовішими і найпопулярнішими серед молоді.

Цими днями в закладах освіти та культури Ізяславщини проведено тематичні заходи, мета яких полягала у вихованні сучасної молоді засобами народознавства, прищеплення любові та поваги до українських народних звичаїв та обрядів, поглиблення знань українського фольклору, виховання взаємоповаги, колективізму, створення позитивного психологічного мікроклімату, знаходити юні таланти та розвивати творчі здібності.

Проводилися андріївські вечорниці хоч у сучасному стилі, проте усі традиції та найважливіші обряди було збережено та відтворено.

Молодь розважалась, співаючи українських пісень, граючи в ігри, брала активну участь у різноманітних конкурсах, частувалась традиційними українськими стравами. Ну і, звичайно, які ж андріївські забавляння без ворожінь. Крім того під час проведення тематичних заходів розповідалось про походження свята, звичаї та традиції святкування.

На власному досвіді сільська молодь переконалась, що форми традиційної культури зберігають актуальність, можуть бути цікавими та веселими для сучасників.

290
RSS
Гость
13:43
+1
Молодці учасники заходу та організатор завідуюча Припутнівським сільським клубом Рабощук В.О.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.