Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці

11 грудня в Ізяславській центральній районній бібліотеці відбулась «подорож у минуле», адже відбулись справжні українські вечорниці. 13 грудня одне з великих та улюблених свят — день святого Андрія Первозванного або, як у народі називають, свято Калити. Варто зазначити, що саме у цій бібліотеці вже стало доброю традицією проводити Андріївські вечорниці.

Цього разу на гостину у бібліотеку завітали школярі із викладачами Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів №5, гімназія», а також їхні батьки.

Метою заходу було бажання повернути життя веселому та найочікуванішому грудневому святу тогочасної молоді, познайомивши юнаків та дівчат із народними традиціями, піснями, жартами, забавами, якими супроводжувався Андріїв вечір.

Свято влаштували як працівники бібліотечного закладу, так і учасники клубу «Краєзнавець» спільно із своїм керівником, вчителем історії Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів №5, гімназія» Н.Рубайло. Ведучі були одягнені у традиційні українські вишиванки, що додавало особливого колориту святу.

Розпочався захід розповіддю гостинних господарів про походження свята, про звичаї та традиції святкування.

Далі було ще цікавіше — присутні побачили театралізоване дійство «Андріївських вечорниць». Актори настільки майстерно виконували ролі, що присутні в залі не могли відірвати від них очей. Ведучі продемонструвалинародні гадання, інші традиції, пов'язаніз цим улюбленим народним святом.

Час минув швидко і як ведеться на «Андріївських вечорницях» гостинні господарі запропонували гостям чудові частування.

По завершенню бібліовечорниць настрій у дітей був лише на позитиві. Ніби розсунулись рамки часу і присутні поринули у старі добрі часи.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

150
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.