Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ШІСТЬ КРОКІВ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

2.  Документи необхідно подати особисто або через  представника, який діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріуально, а працюючим особам — через уповноважену особу підприємства (установи, організації), де вона працює.


 3. Для оформлення будь-якого виду пенсії необхідно обов'язково подати до управління Пенсійного фонду  в Ізяславському районі відповідну заяву (бланк заяви можна одержати на прийомі у фахівців управління) і додати до нього відповідні документи. Прийнявши заяву, фахівець повинен видати розписку-повідомлення з переліком документів, які за потреби можна подати додатково — протягом трьох місяців, а також пам'ятку пенсіонера.


 4. Пенсію призначають із дня, що настає після дня досягнення пенсійного віку, якщо звернутися щодо призначення пенсії не пізніше як через три місяці після дня досягнення пенсійного віку. А якщо ні, то — з дня звернення щодо призначення пенсії. Днем звернення з приводу призначення пенсії є день, коли Фонд прийняв заяву про призначення пенсії.

 5. Для оформлення пенсійного посвідчення треба заповнити анкету (її да-дуть у Пенсійному фонді) і подати фотографію (4x6 см).


  6. Після подання всіх документів рішення про призначення пенсії приймається на протязі 10 днів.


 Більш детальну інформацію можна отримати за номером “гарячої “ телефонної лінії управління  Фонду в районі   4 01 56  у щоженному режимі з 9.00 до 17.00 (субота-неділя — вихідний).
                                                         

Управління Пенсійного фонду України
 в Ізяславському районі


80
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.