Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

Як же пересічний громадянин може користуватися цим ресурсом? Цей електронний ресурс виконує дві найважливіші функції. Перший – надання загальної інформації у сфері соціальних та пенсійних послуг. На веб-порталі розміщено зразки заяв, бланків, інших необхідних документів для призначення (перерахунку) пенсії, що дає можливість роздрукувати або заповнити їх в електронному вигляді. Друге – зареєструвавшись на порталі, кожна людина має можливість, не виходячи з дому, застосовуючи можливості мережі Інтернет :


— записатися на прийом у зручний для неї час до вибраного керівника;


— відслідкувати стан своєї облікової персональної картки, правильність і повноту інформації, котру подає через органи Міндоходів і зборів в Пенсійний фонд її роботодавець; вчасно вимагати від свого роботодавця виправлення допущених помилок, щоб не втратити жодного дня свого страхового стажу під час нарахування ( перерахунку) пенсії;


— пенсіонери можуть ознайомитися з розміром пенсії.


У Порядку надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді, затвердженому постановою Пенсійного фонду України від 07.09.2012 року №16-1, зазначено умови реєстрації на веб-порталі. Після реєстрації кожен громадянин має можливість вільного доступу до своєї персональної картки та відомостей, що накопичуються з 01.07.2000 року із заробітної плати (доходу) за всіма роботодавцями, а пенсіонер, окрім цього, може ознайомитися з пенсійними виплатами. Щоб стати користувачем електронних сервісів веб-порталу й мати можливість у будь-який час отримувати потрібну інформацію, варто насамперед потурбуватися про те, щоб було дотримано всіх норм чинного законодавства про захист інформації. Для цього потрібно звернутися із заявою про доступ до веб-порталу в Приймальню для громадян  управління Пенсійного фонду в Ізяславському районі, яка знаходиться  за адресою: вул. Шевченка, 14, І поверх, кабінет № 1.  Після реєстрації заяви співробітником управління має бути видано реєстраційний номер, який застосовують при особистій реєстрації на сайті веб-порталу. Під час реєстрації громадянин сам придумує логін і пароль для входу в систему, що є захистом від несанкціонованого доступу іншими користувачами. Для того щоб самостійно розібратися в особливостях функціонування веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України можна звернутися на його сторінку в мережі Інтернет portal.pfu.gov.ua. Телефон для довідок  4-01-56.


Користуйтесь  електронними послугами Пенсійного фонду та економте цвій час.  
                    

Управління Пенсійного фонду України
в Ізяславському районі


65
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.