Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславські рятувальники проводять масово – роз’яснувальну роботу серед жителів сільської місцевості

У процесі просвітницьких заходів рятувальники інформували громадян про головні причини пожеж у період осінньо-зимового періоду та пояснювали шляхи їх запобігання.


Фахівці служби «101» акцентували увагу сільських мешканців на утриманні приладів опалення у справному стані, зазначивши, що напередодні холодної пори року необхідно ретельно оглянути печі, оштукатурити та побілити комини та ліквідувати найменші тріщини. Крім того, потрібно подбати й про металеві листи перед топковими отворами, щоб жарина чи навіть найменша іскра не пошкодили підлогу, а відтак і не спричинили пожежу.

 


Посилене інформування щодо правил безпечної поведінки рятувальники провели у багатодітних родинах: загострили увагу батьків на необхідності прививати дітям поважне ставлення до правил безпеки змалку; нагадували про те, що сірники, запальнички та інші джерела відкритого вогню необхідно тримати від дітей поза межами досяжності.


У процесі профілактичної роботи були охоплені також особи з так званої «групи ризику» — громадяни, які зловживають алкоголем. Рятувальники не обмежилися інформуванням про основні вимоги безпеки цієї категорії населення, а й провели інструктажі із їхніми сусідами, закликавши не бути байдужими та періодично наглядати за неблагополучними особами.


На виконкомі рятувальники іще раз нагадали та акцентували увагу голову комісії по навчанню населення пожежній безпеці та її членів, щодо щомісячного обходу особистих домоволодінь людей групи ризику.

70
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.