Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславські рятувальники проводять масово – роз’яснувальну роботу серед жителів сільської мі

У процесі просвітницьких заходів рятувальники інформували громадян про головні причини пожеж у період осінньо-зимового періоду та пояснювали шляхи їх запобігання.


 

Фахівці служби «101» акцентували увагу сільських мешканців на утриманні приладів опалення у справному стані, зазначивши, що напередодні холодної пори року необхідно ретельно оглянути печі, оштукатурити та побілити комини та ліквідувати найменші тріщини. Крім того, потрібно подбати й про металеві листи перед топковими отворами, щоб жарина чи навіть найменша іскра не пошкодили підлогу, а відтак і не спричинили пожежу.


Посилене інформування щодо правил безпечної поведінки рятувальники провели у багатодітних родинах: загострили увагу батьків на необхідності прививати дітям поважне ставлення до правил безпеки змалку; нагадували про те, що сірники, запальнички та інші джерела відкритого вогню необхідно тримати від дітей поза межами досяжності.


У процесі профілактичної роботи були охоплені також особи з так званої «групи ризику» — громадяни, які зловживають алкоголем. Рятувальники не обмежилися інформуванням про основні вимоги безпеки цієї категорії населення, а й провели інструктажі із їхніми сусідами, закликавши не бути байдужими та періодично наглядати за неблагополучними особами.

 У процесі подвірних обходів рятувальники застерегли сільських мешканців від спалювання сухої рослинності на присадибних ділянках та відкритих територіях, оскільки проблема виникнення пожеж в екосистемах дотепер актуальна.

57
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.