Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Працівниками Ізяславського РС було проведено рейд у місцях після жнивних залишків з метою не допущен

31 серпня рятувальники Ізяславщини здійснили черговий рейд на полях. На цей раз до поля зору вогнеборців потрапило ТОВ «Зоря» Ізяславського району.

 

Основне питання, для якого приділялася увага в ході перевірки – це наявність опашки. Проведення опашки — це один з найбільш ефективних та дієвих методів захисту від недбалих водіїв, які викидають з вікна автомобілів непогашений недопалок, проїзджаючи повз  поле. Навіть, якщо станеться займання сухої трави на придорожній території за рахунок наявної опашки вогонь не перекинеться на поле.

 

 

Під час бесіди із робітниками, рятувальники наголошували на тому, що створення умов протипожежної безпеки – це першочергове завдання самих власників полів. Рятувальники можуть в цьому питанні лише допомогти та надати вичерпну інформацію про основні правила, про методи їх організації.

 

Велика кількість полів впритул прилягає до лісових масивів. Так загоряння стерні може призвести до ще більшого лиху – лісової пожежі.

 

Рятувальники Ізяславщини вкотре звертаються до всіх мешканців району та до власників полів, до сільськогосподарських працівників! Дотримуйтесь основних правил пожежної безпеки! Не випалюйте стерні та сухої трави!

 

 

Тільки разом ми можемо вберегти нашу країну від лиха!!!

68
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.