Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Про стан з пожежами

Викликає стурбованість ситуація із виникненням пожеж на відкритих територіях  сухої трави, пожнивних залишків, сміття, опалого листя, торфу та у лісових масивах. Так, з початку поточного року їх кількість зросла до 3 випадків, в порівнянні з минулим роком, жодної.


Такий стан з пожежами в природних екосистемах та на відкритих територіях виник через неналежно організовану роботу щодо роз’яснень можливих наслідків від таких пожеж  та через недостатньо проведену роботу щодо притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності та людської байдужості.
Так 9.08.15р. та 11.08.15р. відбулося загоряння природних покладах торфу. Причиною їх загоряння стало необережне поводження з вогнем. 25.08.15р. у лісовому масиві М’якотівської сільської ради виникла пожежа. Через суху погоду та високу температуру повітря відбулося швидке поширення вогнища лісом. Вогнищем було знищено 4 гектара лісових насаджень.   Причиною виникнення пожежі стала людська недбалість. 


Ізяславський районний сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій області нагадує громадянам району про дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку у природних екосистемах.


Тільки разом ми здатні вберегти нашу природу від знищення.


Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області


95
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.