Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславські рятувальники запобігають пожежам на хлібних ланах

«Згідно з розпорядженням Уряду та відповідно до комплексного плану цивільного захисту населення та територій на 2015 рік проводяться планові перевірки протипожежного стану підприємств у липні та серпні. На території Ізяславського  району діє 5 великих сільгосппідприємства, а також певна кількість приватних підприємців, які займаються сільськогосподарською діяльністю. Основна увага звертається на дотриманні працівниками підприємств правил пожежної безпеки під час збирання та переробки сільськогосподарської продукції, ранніх зернових культур, на обкошування хлібних масивів, оборювання, а також, щоб при збиранні зернових культур була достатня кількість первинних засобів пожежогасіння та пристосованої техніки», — наголосив Начальник Ізяславського районного сектору  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Віктор Матвійчук.

 

 

 Під час перевірки працівники підприємства проводили роботи по збиранню озимого ячменю, кажуть, що правил пожежної безпеки суворо дотримуються, адже розуміють наскільки це важливо.

 

 «Цілий рік працюємо, щоб нині отримати результат, — розповів голова господарства Олександр Домбровський. У нас посіяна також кукурудза, пшениця, яку незабаром розпочнемо також збирати. Я працюю у сільському господарстві не один рік, у нас відпрацьовані протипожежні заходи, а саме: уся техніка забезпечена вогнегасниками, крім того комбайни обладнанні додатковими засобами, чергують навчені працівники, які у випадку пожежі будуть її ліквідовувати, робимо протипожежний обробіток ґрунту, оборювання, розбиваємо поле на загінки та обробляємо, якщо виникне пожежа на одній дільниці, щоб не перекинулося полум’я на інші».   Під час перевірки також було перевірено працездатність пожежного автомобіля  господарства

 Забезпечення протипожежного захисту врожаю досить актуальне питання, саме тому для працівників підприємства щодня проводять відповідні інструктажі.

 

 

Перевірка показала, що на даному підприємстві забезпечення пожежної безпеки при збиранні врожаю на високому рівні. Фахівці Служби порятунку відмічають, що працівники сільськогосподарських підприємств району загалом відповідально ставляться до виконання вимог пожежної безпеки.

                   

За матеріалами Ізяславського районного сектору

                            ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

73
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.