Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславські рятувальники провели навчання

За тактичним задумом навчань внаслідок необережного поводження з вогнем в глядацкому залі на 2-му поверсі  виникла умовна пожежа. За попередньою інформацією в охопленому полум’ям приміщенні знаходиться 1 людина.

 

 

Після отримання тривожного повідомлення, до місця виклику прибула чергова варта 13-ї державної пожежно-рятувальної частини районного центру.

 

    Рятувальники оперативно організували евакуацію людей з одночасним розгортанням сил і засобів для ліквідації пожежі. Спільно з аварійними бригадами місцевої дільниці ПАТ «Хмельницькобленерго» і газової служби відключили електропостачання будівлі та провели комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпечного гасіння.

 

 

    Під час гасіння пожежі ланками газодимозахисників в приміщенні глядацького залу було виявлено непритомного чоловіка, якого рятувальники швидко евакуювали на свіже повітря та передали до рук працівників швидкої медичної допомоги.

 

   Внаслідок злагоджених та оперативних дій вогнеборців пожежа була швидко ліквідована, вогонь не встиг поширитися за межі осередку виникнення.

 

 

    «Проведення таких спільних тренувань дає змогу фахівцям служб цивільного захисту удосконалити спільні дії задля злагодженої роботи служб району у разі виникнення реальних надзвичайних ситуацій, що в свою чергу дасть можливість їх успішно ліквідовувати з мінімальними матеріальними збитками, а саме головне не допустить загибелі та травмування на них людей», — зазначив начальник Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій  області підполковник служби цивільного захисту Віктор Матвійчук.

 

За матеріалами Ізяславського РС

73
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.