Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рятувальники ліквідували умовну пожежу на території виправної колонії

 

Згідно з задумом, пожежа виникла в складі лісоматеріалу. Виявивши умовну пожежу, чергова одразу зателефонувала за номером «101» та сповістила керівництво установи. В свою чергу, працівники колонії розпочали заходи з евакуації робочого персоналу, який перебував на території, працівники відомчої пожежної охорони Замкової та Ізяславської виправних колоній відразу приступили до гасіння пожежі.

 

 

Професійні рятувальники, які за кілька хвилин прибули до місця події, провели розвідку та розпочали ліквідовувати умовну надзвичайну подію. В умовах сильного задимлення було сформовано ланку газодимозахисної служби, яка разом із проведенням розвідки здійснила захист сусідніх приміщень від умовного вогню. В ході навчань рятувальники віднайшли умовного потерпілого, який, за задумом навчань, перебував на складі лісоматеріалів, і одразу ж винесли його із задимленого середовища.

 

Результати навчань засвідчили, що завдяки злагодженим та оперативним діям відомчої пожежної охорони обох установ, рятувальників та адміністрації об’єкту умовну пожежу вдалося оперативно ліквідувати та не допустили розповсюдження вогню на сусідні будівлі.

 

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

 

82
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.