Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Чемпіонат області з пожежно-прикладного спорту серед юнаків.

До відкриття змагань долучилася начальник Управління молоді і спорту Хмельницької облдержадміністрації Ірина Мерлені, яка привітала юних учасників змагань та побажала їм успіхів, натхнення та жаги до перемоги.

Загалом у змаганнях взяли участь 132 юні спортсмени із 21 команди з міст та районів області у трьох вікових категоріях.

 

 Хлопці завзято змагалися в подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, підйомі по штурмовій драбині у вікно 2-го та 3-го поверху навчальної вежі, пожежній естафеті 4 по 100 м та бойовому розгортанні від мотопомпи.

 

Змагання з пожежно-прикладного спорту серед юнаків проводяться щорічно з метою популяризації здорового способу життя серед молоді, підвищення спортивної майстерності учасників змагань, а також для відбору найсильніших спортсменів до складу збірної команди області з пожежно-прикладного спорту серед юнаків.

 

За підсумками змагань, у важкій боротьбі, команда Ізяславського НВК №5 виборола почесне четверте місце. Ізяславський районний сектор висловлює вдячність керівництву, тренерам та команді НВК «ЗОШ II- III ст. №5 ім. О.П. Онищука, гімназія» за підготовку та участь у проведенні змагань.

 

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

47
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.