Стоматологія
Друк на футболках і чашках

В селі Мислятин Ізяславського району, вогнеборці врятували від знищення вогнем дерев’яну церкву

Невідкладно до місця виклику прибули два відділення 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ізяслав. Одночасно з цим на місце події були направлені відділення пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС з Славутського, Шепетівського, Білогірського районів та м. Нетішин на пожежних автоцистернах та автодрабині.

 

 

Крім того були залучені місцева пожежна команда с. Білогородка, добровільні пожежні дружини з с. Михнів та ДП «Ізяславський лісгосп», а також розрахунок відомчої пожежної охорони 31-ї виправної колонії м. Ізяслав. Також до гасіння пожежі долучилися 2 одиниці сільськогосподарської техніки пристосованої для підвозу води.

 

 

На час прибуття перших пожежно-рятувальних підрозділів вогнем було охоплено купол храму. Одночасно з гасінням пожежі рятувальники у складі 2 ланок газодимозахисної служби організували евакуацію церковних матеріальних цінностей.

 

Процес гасіння пожежі ускладнювала велика горюча навантага та сильне задимлення.

 

В зв’язку з відсутністю поблизу церкви джерел водопостачання, оперативно-координаційною групою 3-го ДПРЗ м. Нетішин було організовано підвіз води пристосованою технікою від природної водойми для забезпечення безперебійної подачі води для гасіння пожежі.

 

 

Завдяки вчасному повідомленню про пожежу, а також  злагодженимта професійним діям рятувальників ДСНС, вогнеборців добровільних пожежних формувань та небайдужого місцевого населення, пожежу площею 80 кв. м. локалізовано об 11:47 та успішно ліквідовано о 12:10. Під час гасіння пожежі було врятовано будівлю та приміщення церкви, а також всі матеріальні цінності, що знаходилися в храмі.

 

Загалом до ліквідації пожежі були задіяні 27 рятувальників ДСНС, 9 вогнеборців відомчої та місцевої пожежної охорони на 11 одиницях пожежної та спеціальної техніки, а також  аварійні бригади електромереж та газового господарства.

 

 

Як з’ясувалося, причиною пожежі послужило порушення правил пожежної безпеки під час використання промислового фену при проведенні фарбувальних робіт.

 

Нещасних випадків на пожежі не було.

 

Ізяславський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області вкотре нагадує громадянам про дотримання елементарних правил пожежної безпеки в побуті та під час проведення господарський робіт.

 

Ізяславський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

117
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.