Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено об’єктові тренування з реагування на надзвичайну ситуацію техногенного характеру

За тактичним задумом, непередбачувана ситуація сталася у багатоповерховому будинку із витоком газу та пожежею у підвальному приміщенні.

 

У першу чергу, рятувальники евакуювали жителів будинку та провели розвідку, під час якої ліквідовували пожежу. Під час проведення евакуації рятувальники виявили потерпілих та передали лікарям швидкої допомоги.

 

На місці ліквідації надзвичайної ситуації кожна із спеціалізованих служб цивільного захисту чітко виконали поставлені перед ними завдання. Зокрема, працівники міліції забезпечили охорону місця пожежі та громадського порядку, працівники міськводоканалу здійснили заходи щодо підняття тиску в водомережі для безперебійної подачі води до місця події, Ізяславського РЕМ відключили житловий будинок від електромережі міста, а фахівці районного управління ПАТ «Хмельницькгаз» здійснили відключення умовного витоку газу у житловому будинку від централізованого газопостачання, а рятувальники успішно ліквідували умовну пожежу.

 

Проведення тренувань дало можливість перевірити дії особового складу об’єктового аварійного формування та оперативних служб району під час ліквідації умовної надзвичайної ситуацій, пов’язаної із витоком газу у багатоповерховому будинку та пожежею у підвальному приміщенні.

 

Ізяславський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

103
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.