Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Жертвами «побутових крадіжок», як правило, стають найбільш вразливі категорії населення-пенсіонери.

Жертвами «побутових» крадіжок, як правило, стають люди з найбільш вразливих категорій населення – пенсіонери, інваліди, громадяни похилого віку. В більшості, це сільські мешканці. Невеликого статку літні люди, що добирають на життя, крім мізерних пенсій, власним дрібним господарством чи городами. Дбайливо складають свої копійки, намагаються зібрати хоч якусь суму на ліки, дрова, весняну оранку, або ж на своє майбутнє поховання. І дуже часто ці гроші, або й просто речі домашнього вжитку, стають здобиччю злодіїв.

 

 

Так в Ізяславському районі з господарства мешканки похилого віку  зникли кошти в сумі 18 000 тис.гривень. Жінка напередодні пасхальних свят вирішила поїхати на ринок скупитися, а повернувшись додому зрозуміла, що її обікрали.  Заощадження бабуся збирала майже всю свою старість. Кошти, які приберігались господинею на власний похорон та на встановлення пам’ятника для свого померлого чоловіка виявились неабиякою наживою для злодіїв. Родичів в потерпілої немає тому старенька розраховувала на власні зусилля.

 

Злочинцям обов’язкового  доведеться відповідати за всією суворістю закону.

 

Наразі відносно злодіїв порушено кримінальне провадження за ст. 185 КК України (крадіжка). А міліція вкотре нагадує: залишаючи своє подвір’я чи виходячи з дому навіть на кілька хвилин, замикайте надійно двері та вживайте інші заходи охорони свого майна.

 

Інспектор по РН і ГФ Ізяславського РВ УМВС України

в Хмельницькій області лейтенант міліції      Х.С. Чепуліс

фото:  www.trubyna.org.ua

 

97
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.