Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Тиждень безпеки життєдіяльності

 

У навчальних закладах проходяться відкриті уроки з основ безпеки життєдіяльності за участі рятувальників. Працівники ДСНС цікаво та змістовно розповідають учням і педагогам, як потрібно діяти у разі пожежі, як надати домедичну допомогу потерпілим, тощо. Також демонструються навчальні відеофільми.

 

 

22 квітня працівниками Ізяславського районного сектору проведено заняття з учнями та колективом НВК І-ІІІ ст. №2 ліцей ім. М. Островського. З обслуговуючим персоналом рятувальники відпрацювали порядок проведення евакуації учнів з приміщень школи на випадок виникнення надзвичайної ситуації. Також дітей ознайомили із специфікою роботи пожежних, продемонстрували у дії технічне обладнання, яке використовується для ліквідації різних надзвичайних подій. Також, продемонстрували захисний одяг вогнеборців, розповіли про технічні характеристики спеціальних автомобілів. Крім того, школярі мали змогу одягти окремі елементи захисного спорядження рятувальників, і на мить уявити себе справжніми рятувальниками.

 

Вогнеборці побажали учням успіхів у подальшому навчанні та висловили сподівання, що у майбутньому дехто з них пов’яже своє життя з рятувальною службою.

Ізяславський районний сектор ГУ ДСНС

України у Хмельницькій області

 

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.